0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comFatih Sultan Mehmet Tuğralı Not Defteri

Ürün Kodu : S-10454
34,90 TL

Para üzerlerinde, tablolarda, resmi binalarda görmeye alışık olduğunuz tuğralar şimdi de not defterlerinde hayat buluyor!

Fatih Sultan Mehmet’in imzası olarak nitelendirilen tuğra ile ile detaylandırılan bu not defteri yeni iş hediyesi olarak veya ofis hediyesi olarak tercih edebileceğiniz harika alternatiflerden biri. İster erkeğe hediye isterseniz de bayana hediye olarak tercih etmeniz mümkün. İş hayatında keyifle kullanılacak Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Not Defteri belli bir süre sonra kullanılmasa bile daima bir anı olarak saklanacak, hediye edeceğiniz sevdiklerinize sizi hatırlatacaktır.

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Not Defteri’nin kapak kısmına lazer kazıma yöntemi ile işlenecek isim bu ürünü sıradanlıktan çıkaracak ömürlük bir hediyeye dönüştürecektir. İsimlerine özel bir hediye almak eminiz ki sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecektir. Kullanmaya bile kıyamayacaklarından emin olabilirsiniz. Acele edin ve sevdiklerinize isimlerine özel hazırlanacak çok özel bir hediye vermek için geç kalmayın!

 

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kişiye Özel Not Defteri