Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Mousepad

Ürün Kodu : S-10456
24,90 TL

İşi gereği sürekli bilgisayar başında olmak zorunda kalan dostlarınıza/yakınlarınıza değeri ve anlamı oldukça fazla olan bir hediye vermeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise işte karşınızda Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Mousepad!!

Estetik ve şık bir görüntü sergileyen tuğra desenleri artık her yerde. Birçok üründe hayata geçirilen bu simgeler ile tasarlanan ürünler fazlasıyla ilgi görmekte. Tuğra meraklısı olanlarda çok elbette ki. Sizin de çevrenizde tuğra desenini seven bir arkadaşınız veya yakınların varsa ve gün içerisinde bilgisayarla fazla haşır neşir ise Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Mousepad onlar için tasarlandı diyebiliriz! Bilgisayar başında olmaktan keyif alan sevdikleriniz bunu ya keyfi olarak yapıyorlardır ya da işleri gereği sürekli bilgisayar başındadırlar. Her ne sebepten ötürü olursa olsun sıklıkla bilgisayar başında olan sevdiklerinize en özel günlerinizde armağan edeceğiniz Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Mousepad ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü bu şahane ürün sevdiklerinizin hem işlerine hitaben bir hediye olacaktır hem de sevdikleri ve beğendikleri o simgeye hitaben.

Gün içerisinde kendini bilgisayar başında bulan herkese özel gün hediyesi olarak hazırlatabileceğiniz Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Mousepad’in diğer bir özelliği de isme özel hazırlanmasıdır. Üzerine işlenecek isim ve soyisim ile sıradanlıktan çıkan bu mousepad ile sevdiklerinize kendilerini özel hissettirmeniz mümkün. Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Mousepad’i tuğra seven biri olarak kendi adınıza hazırlatmanız da mümkün.

 

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Mousepadi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 20 x 20 ölçülerinde.
  • Çıkmayan Kaliteli Baskı.
  • Ofiste size özel bir ürünle çalışmanın keyfini çıkartın.