0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comFatih Sultan Mehmet Tuğralı İsim Yazılı Ajanda

Ürün Kodu : S-10548
34,90 TL

Sevdiklerinize yaptıkları işlere veya zevklerine göre bir hediye vermekten yanaysanız işte size harika bir alternatif; Fatih Sultan Mehmet Tuğralı İsim Yazılı Ajanda. Osmanlı Dönemi'ne olan hayranlığı ile bildiğiniz sevdiklerinize ofis hediyesi olarak veya yeni iş hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu ajanda ile ömürlük bir hediye seçiminde bulunmuş olacaksınız!

Ofis yaşantısında sıklıkla kullanılan eşyalardan biri olan ajandalar üzerlerine lazer kazıma yöntemi ile işlenen isim ve soyisim sayesinde kişiye özel bir hediyeye dönüşüyor. Sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmesinde büyük role sahip olacak bu ajandalar yine üzerlerine işlenen Fatih sultan Mehmet tuğrası ile sıradanlıktan çıkarılıyor ve tamamen zevklerine hitab edecek anlamlı bir hediye oluyor. Hem zevkli hem de oldukça kullanışlı bir hediye olabilecek Fatih Sultan Mehmet Tuğralı İsim Yazılı Ajanda ofis hayatında severek kullanılacak, bu şık ajanda içerisine en önemli bilgiler, günlük notlar ve randevular not alınacak. Ofis hediyesi olarak ne hediye alabilirim? diye günlerdir düşünüyor fakat ne alacağınıza karar veremiyorsanız tercihinizi kesinlikle Fatih Sultan Mehmet Tuğralı İsim Yazılı Ajanda'dan yana kullanmalısınız. Emin olun ki hediyeniz çok beğenilecek ve sevdikleriniz tarafında iş hayatlarında büyük bir keyifle kullanılacaktır.

Farklı renk seçeneklerinden dilediğinizi seçip erkeğe hediye veya bayana hediye olarak isme özel hazırlatabileceğiniz Fatih Sultan Mehmet Tuğralı İsim Yazılı Ajanda'yı satın almak için acele edin. Hemen sitemizden siparişinizi oluşturup bize iletin. İsminiz ve soyisminiz ile hazırlatıp kendiniz için de satın alabilirsiniz.

 

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı İsim Yazılı Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ajanda 18 cm x 24 cm ölçülerindedir.

Üstünde parlak metal mıknatıslı kilidi bulunmaktadır.

Ajandanın yan tarafında her kalem ebadına uyabilen kalem tutucu lastiği bulunmaktadır.

Ajanda da her gün için ayrı bir sayfa ayrılmıştır.

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı İsim Yazılı Ajanda​ şık ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.