0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comFatih Sultan Mehmet Portresi Mousepad

Ürün Kodu : S-10457
24,90 TL

Osmanlı Dönemi’nin en önemli padişahlarından Fatih Sultan Mehmet’in tuğrasını bilir misiniz? Bu eşsiz figür onun imzası olarak nitelendirilmiş bir şahaserdir. Anlamının derinliği itibariyle günümüzde bile büyük önem taşımaya devam eder. İşte bu şahaser ile hayata geçirdiğimiz harika bir hediye alternatifi; Fatih Sultan Mehmet Portresi Mousepad.

Anlam itibariyle oldukça özel bir hediye olabilecek bu mousepad gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçirenler için kullanışlı bir hediye de olacaktır. Tuğra desenine önem veren sevdikleriniz böylesi bir hediye aldıkları için teşekkür etmeye doyamayacaklar, Fatih Sultan Mehmet Portresi Mousepad’i özenle ve severek kullanacaklardır. Tuğra tasarımlı mousepadimizi anlamlı kılan diğer bir özelliği de üzerine basılacak olan isim ve soyisim. İsme özel tasarımıyla sıradanlıktan çıkan ve ömürlük bir hediyeye dönüşen tuğra desenli mousepad masa üzerinde de hoş bir görüntü sergileyecektir. Ofis hayatında kullanıma en uygun hediye olabilecek Fatih Sultan Mehmet Portresi Mousepad’i istediğiniz her kişi için hazırlatmanız mümkün. Bay ya da bayan tüm sevdiklerinizin ismine özel tasarlanıp kusursuz bir görünüme kavuşturulacak tasarım mousepadimiz kalitesi itibariyle de ömür boyu kullanılabilecektir.

Yeni işe başlayan sevdiklerinize, gününü bilgisayar başında geçiren dostlarınıza, iş arkadaşınıza en özel günlerde armağan edebileceğiniz Fatih Sultan Mehmet Portresi Mousepad’i isimleri ile hazırlatın, eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayın. Dilerseniz tuğra seven biri olarak kendi adınıza da hazırlatabilirsiniz.

 

 

Fatih Sultan Mehmet Portresi Mousepad