Espirili Sallama Çay Kupa Bardak

Ürün Kodu : S-10782
24,90 TL

Çay tutkunu arkadaşınıza espiri kalitesi yüksek, neşeli bir armağan vermeye ne dersiniz? Espirili Sallama Çay Kupa Bardak çay severlere özel olarak tasarladığımız harika bir ürün.

En yakın arkadaşa doğum günü hediyesi olarak ya da herhangi sıradan bir günde sürpriz bir hediye olarak tercih edebileceğiniz bu kupa bardak modelinin en güzel özelliği kişiye özel tasarlanması. Üzerinde yer alan özelleştirme alanlarına arkadaşınızın ismini işlettiğiniz vakit bu kupayı kişiye özel kupaya dönüştürmüş olacaksınız. Arkadaşınız ismine özel bir hediye aldığı için kendini oldukça özel hissedecek, size nasıl teşekkür edeceğini bilemeyecektir. Gün içerisinde çayını yudumlamak için Espirili Sallama Çay Kupa Bardak'a koşacak, severek içtiği çayının keyfini ikiye katlayacak. İster evinde isterse de ofisinde kullanabileceği Espirili Sallama Çay Kupa Bardak ile güne keyifle başlayabilir, kullandığı bu kupa bardak ile bulunduğu ortamda fark yaratabilir. en yakın arkadaşına özel tasarım hediyeler vermek isteyenlerin kesinlikle tercih etmesi gereken bu kupa bardak modelini bayan arkadaşa hediye edebileceğiniz gibi erkek arkadaşa da hediye edebileceksiniz. Tercih ve seçim tamamen size kalmış. Çay tutkunu biri olarak Espirili Sallama Çay Kupa Bardak'ı dilerseniz kendi adınıza bile hazırlatabilirsiniz. Arkadaşa hediye olarak isme özel hazırlatabileceğiniz Espirili Sallama Çay Kupa Bardak'ı çay tutkunu sevgiliye hediye olarak da tercih edip sevdiğiniz insana küçük bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevgiliye alınabilecek sıradışı doğum günü hediyelerinden biri olabilecek bu kupa bardak ile sevdiğiniz insanın çay saatlerini keyiflendirmek elinizde.

Doğum günü hediyesi olarak veya sürpriz bir hediye olarak kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz Espirili Sallama Çay Kupa Bardak'ı ilginç bir hediye olarak çay seven sevdiklerinize armağan etmek istiyorsanız hemen özelleştirmelerinizi tamamlayıp bize iletin. Seçtiğiniz bu neşeli hediye ile bir ömür sevgiyle hatırlanın.

 

Espirili Sallama Çay Kupa Bardağını satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.