Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati

Ürün Kodu : S-10465
39,90 TL

Saçlarınıza ve sakallarınıza şekil veren kuaförünüzü mutlu etme sırası sizde ise harika bir öneri ile karşınızdayız! Tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayan Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati..

Kişisel bakımınız ve dış görüntünüz için elinden geleni yapan ve size dost olan sevgili kuaförünüz ile aranızdaki bağ müşteri-kuaför ilişkisini aştıysa ve ona yaklaşan özel günde kalıcı ve her daim sizi hatırlatacak bir hediye vermeyi istiyorsanız doğru seçimi Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati'nden yana kullanarak yapabilirsiniz. Erkek kuaförlerinin kullandıkları malzemelerin birer figür olarak hayar bulduğu bu duvar saati kuaför dostunuzu adeta mest edecek. Üzerine basılacak olan isim ve soyisim ile kişiye özel bir hal alan cam duvar saatimiz ömürlük bir hediyeye dönüşecek ve kuaförünüze verdiğiniz değeri yansıtmanızı sağlayacak. Evinin veya kuaför salonunun en özel yerine asacağı Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati'ne her baktığında siz değerli arkadaşını hatırlayacak. Daima akıllarda kalmanızı sağlayacak bu çok özel hediyeyei kuaför arkadaşınızın ismine özel hazırlatmak için daha ne bekliyorsunuz ki?

Sizde erkek kuaförü arkadaşınıza değerli, şık ve ömürlük bir hediye vermek istiyorsanız Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati'ni kaçırmayın! Sitemizden arkadaşınızın ismine özel olacak şekilde hazırlatın, hediyeniz ile her an sevgiyle hatırlanın.

 

Erkek Kuaförlerine Hediye Mini Cam Duvar Saati Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 5 mm Cam üzerine baskı alınmaktadır
  • 18 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.

Yorum Yaz

aydın c.
Muhteşem
İşcilik çok güzel bir kere. Cam yüzeyin üzerine yazılmasıda gayet hoş. Saatin pili içinde. Dükkanın en güzel yerine astık. Hızlı kargo içinde teşekkürler.
05.11.2016