0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comErkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti

Ürün Kodu : S-10402
54,90 TL

Tarz sahibi beylerin şık bir aksesuar olarak veya stres atmak amacıyla ellerinde taşıdıkları tesbihler artık çok özel modelleri ile Hediye Sepeti'nde!!

Tarihi insanlık kadar eski tesbihlerin her insan tarafında farklı amaçlarla kullanımı vardır. Bu öyle bir alışkanlıktır ki yeme-içme kadar önemli bir hal alır. Kişiye ve zevke göre değişkenlik gösteren bu alışkanlık kimileri tarafından bir aksesuar olarak edinilir, kimileri tesbihi koleksiyon yapımında kullanırlar, kimileri ise güç gösterisi amacıyla. Fakat her ne amaçla olursa olsun beylere çok yakıştığı tartışılmaz bir konu. Bu yüzden zevk ve tarz sahibi beyler için tercih edilebilecek hediyeler arasına tesbihler de rahatlıkla eklenbilir. Bizde bu mantıkla yola çıkarak erkeğe hediye edilebilecek en güzel hediye alternatifini oluşturduk ve sizlere sunduk; Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti. Tesbihe olan merakı ile bildiğiniz ve sevdiğiniz erkeklere özel gün hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu set ile doğru ve şık bir seçim yapmış olacaksınız. Set içerisindeki tesbihin yanında sunulan bileklik beylerin vazgeçemedikleri tarzlarına şık bir detay olacak ve tesbih/bileklik olarak keyifle kullanılacak. Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti sayesinde daima akıllarda olacağınızda kesin.

Parlaklığı ve rengi ile hoş bir görünüm sergileyen lacivert yıldız taşı ile hazırlanan bu tesbih ve bileklik beylerin klas görüntülerinde şık bir detay olmaya geliyor. Erkeğe özel gün hediyesi olarak ne hediye alabilirim? diyorsanız Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti'ni onlar için sitemizden hemen alın, kalıcı ve kullanışlı bir armağan vermenin keyfini yaşayın.

 

Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tesbih ve bileklikte 1. sınıf doğal lacivert yıldız taşı kullanılmıştır.
  • Yıldız taşının özelliği doğal yapısından kaynaklı albenili parlaklığa sahip olmasıdır.
  • Doğal yıldız taşının en belirgin özellikleri aşk ve neşe taşı olmasıdır.
  • Sağlam yapısıyla Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Setini uzun yıllar eskimeden kullanabilirsiniz.
  • Bileklik elastik yapısıyla her ölçüdeki bileğe uygundur.
  • Erkeğe Hediye Lacivert Yıldız Taşı Bileklik Tesbih Seti size şık kutusu ve özenle paketlenmiş haliyle gönderilecektir.

Tesbihin Ölçüleri:

  • İmameden uzunluğu 16 cm
  • Toplam uzunluğu 26 cm
  • Fotoğraftaki ürünlerin aynısı şık kutusu ile size gönderilecektir.