Her zaman farklılıklardan yana olup ilginç ürünlere ilgi duyanlardansanız işte ilginç ofis malzemeleri arasında sizi gülümsetecek bir not defteri! Elma şeklindeki notluğu ofisinizde, okulunuzda veya evinizde severek kullanacaksınız. Elma görüntüsüyle son derece sevimli bir malzemeye dönüşen not defteri iştahınızı açacak, gözünüzü gönlünüzü açacak.

Arkadaşlarınıza yeni ofislerinde kullanabilecekleri küçük ama hatıra niteliğinde bir hediye vermeyi düşünürseniz Elma Notluk ideal bir tercih olabilir. Sevdiklerinizin ofislerini renklendirebilecek bir ürün olan elma şeklindeki ilgi çekici not defteri yaratıcı hediye fikirleri arayışında olanlara "Buradayım." diyor! Dilimlenmiş elma görünümündeki el notluğu öğrenciye motivasyon hediyeleri fikri olarak da karşınıza çıkıyor. Okul hayatında başarılı olmasını istediğiniz ve bir nebze olsun motive etmek istediğiniz çevrenizde öğrenciliği devam eden sevdiklerinize böyle küçük ama etkili bir hediye ile destek olabilirsiniz.

Elma görünümündeki sevimli not defteri yeni işe başlayan, okulundan yeni mezun olup hayata atılma sürecinde olan, öğrencilik hayatını devam ettiren, evinde not kağıtlarının bulunmasını seven ve sık sık kullanan sevdiklerinize doğum günlerinde veya içinizden geldiği herhangi bir anda verebileceğiniz ilginç ve akılda kalıcı bir hediye seçeneği olacaktır. Her karalamada sizi anımsatacak bu not defteri ofis masaüstü hediyeleri arasında göze çarpan, görünümüyle etkilemeyi başaran farklı ve etkileyici bir tercih olacaktır. Arkadaşlarınızın, dostlarınızın, çevrenizde bulunan sevdiklerinizin ofislerini renklendirerek onlara pozitif enerji vermeyi düşünüyorsanız dilimlenmiş elma görünümündeki pembe renkli not defteri hediye etmek iyi bir başlangıç olacaktır! Son derece iştah açıcı Elma Notluk farklı fikirler arayanlar için mükemmel bir tercih olacak.

Elma Notluk Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ürünün Boyutları : 9 x 9 x 9 cm