0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comEl Yapımı Kalp Keçe Çanta

Ürün Kodu : S-10162
19,90 TL

Hediye beğenmelerinin en keyifli hali anneye hediye seçimidir. Siz ne alırsanız alın o kabul edecektir ama yine de en güzelini ve en özelini seçebilmek adına herşeyinizi ortaya dökersiniz, uğraş verirsiniz. Anneye hediye seçmek dünyanın en kolay işidir aslında. Annenizi en iyi siz tanırsınız. O'nun neyi sevdiğini, neyi sevmediğini, tarzını en iyi siz bilirsiniz. Bu da sizin işinizi bir hayli kolaylaştırır. Hediye Sepeti olarak annenize en güzel hediyeleri vermeniz için uğraşıyoruz. Annenizin beğeneceği en özel hediyeleri onun için seçmeniz adına sizlere sunuyoruz. El Yapımı Kalp Keçe Çanta da bunlardan bir tanesi.. Anneye hediye olarak tercih edebileceğiniz bu çanta çiçek motifleri ile oldukça şık bir görünüme kavuşturulmuştur. Kalp tasarımlı şekli, annenizi verdiğiniz değeri yansıtır gibi. Farklı renk seçenekleri annenizin zevkine hitab edecek rengi seçmeniz için oldukça hoş. Anneniz bu çantayı alışverişte, gezmelerde dilediği her yerde kullanabilir. Şıklığı ve zarifliği ile El Yapımı Kalp Keçe Çanta her türlü kombine uyum sağlayabilir.

Sizde annenize sıradan hediyelerin aksine şık ve kullanışlı bir hediye vermek isterseniz El Yapımı Kalp Keçe Çanta'yı onun için satın alabilirsiniz.

 

El Yapımı Kalp Keçe Çantayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 32 cm x 30 cm ölçülerindedir.
  • Keçeden üretilmektedir.
  • Tamemen el işçiliği ile yapılmaktadır.
  • Pembe, kahverengi, turkuaz, turuncu renkleri mevcuttur.

Yorum Yaz

Gonca B.
ŞIK BİR HEDİYE
Çok şık bir çanta.Tam hayal ettiğim gibi renkleri çok orijinal ve süslemeleri çok zevkli.Ancak tek eksiği çantanın tabanında pay olmaması yani pek bir şey koyacak yer yok.Onun haricinde aldığıma çok memnunum hemen dikkat çekiyor.
22.04.2016