Düş Kapanı Tasarımlı Çanta Tişört Kombini

Ürün Kodu : S-10577
49,90 TL

Eski bir Kızılderili inancı olan düş kapanının kötü rüyaları yakalayıp yok ettiğine ve bu kapandaki ağlara takılıp yolunu kaybettiğine inanılır. Kızılderili inancını temsil eden bu motifin hoş görünümünü değerlendirmek istedik ve Düş Kapanı Tasarımlı Çanta Tişört Kombini'ni tasarladık.

Şimdilerde birçok ürün ile karşımıza çıkan düş kapanı motifi ile hayata geçirdiğimiz bu kombin bir tişört ve bir çantadan oluşmakta. Çantanın sırt çantası ve kol çantası seçeneği bulunmakta, tişörtün ise siyah ve beyaz renk alternatifi. Dilediğiniz renkte tişört ve dilediğiniz modelde çanta ile hazırlatabileceğiniz bu kombinin en güzel yanı da birbiri ile mükemmel bir uyum içerisinde olması. Günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek Düş Kapanı Tasarımlı Çanta Tişört Kombini ile yürüyüşe çıkmak, okula veya işe gitmek, alışveriş yapmak mümkün. Oldukça şık ve mükemmel bir uyum yakalamanızı sağlayacak Düş Kapanı Tasarımlı Çanta Tişört Kombini ile çok rahat edeceğinizden de eminiz. Çünkü Tişörtümüz pamuklu ve rahat bir kesime sahiptir; çantalarımız ise yumuşacık kumaşı ve rahat taşınabilirliği ile size konfor sağlayacaktır. Sırt çantası veya kol çantası birçok eşyanızı alabilecek kapasiteye sahiptir.

İstediğiniz her yerde kullanıma uygun olabilecek Düş Kapanı Tasarımlı Çanta Tişört Kombini'ne sahip olmak veya hayatınızdaki bayanlardan birine bu şık ve rahat kombini armağan etmek isterseniz tek yapacağınız şey Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturmak olacaktır. Acele edin ve bu harika ikiliyi kaçırmayın!

 

Düş Kapanı Tasarımlı Çanta Tişört Kombini