0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comDünyanın En İyi Matematik Öğretmenine Hediye Renkli Kupa

Ürün Kodu : S-10721
29,90 TL

Öğrencilerin en zorlandığı derslerden biri olarak bilinen ve pek sevilmeyen matematiği sevgi ve şefkati ile size sevdirmeyi başaran matematik öğretmeninizi mutlu etme sırası sizde gibi.. Yaklaşan öğretmenler günü dolayısıyla ona küçük bir teşekkür hediyesi sunabileceksiniz. Size verdiği büyük emeğe karşılık seçtiğiniz hediye onun verdiği emeklere karşılık ufak kalsa da öğretmeninizi mutlu etmeyi başaracaktır. İşte size matematik öğretmeninize sunabileceğiniz şık ve anlamlı bir armağan; Dünyanın En İyi Matematik Öğretmenine Hediye Renkli Kupa.

Dünyanın en iyisi olarak gördüğünüz ve çok sevdiğiniz matematik öğretmeninizin ismine özel hazırlanacak bu kupa bardak tıpkı el yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi değerli ve kalıcı olacaktır. Çay/kahve içmeyi seven öğretmeniniz ismine özel hazırlanacak bu kupa bardak ile çayını ya da kahvesini neşeyle yudulayacak, her yudumda siz kıymetli öğrencisi aklından çıkmayacak. 24 Kasım öğretmenler gününde ona verilen sıradan hediyelerin aksine üzerinde öğretmenler günü teması ve kişiselleştirmeleri ile fark yaratacak Dünyanın En İyi Matematik Öğretmenine Hediye Renkli Kupa ile güne anlam katabileceksiniz. Öğretmenler günü hediyesi ne olabilir diye günlerdir düşünüyor ve ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız bu sorulara seçtiğiniz kupa bardak ile son verebilirsiniz. Hediye listenizin en başına eklemenizi önerdiğimiz bu güzel öğretmene hediyealternatifini ister erkek isterseniz de bayan öğretmene hediye olarak tercih edebileceksiniz. Hatta 4 farklı renk alternatifinden dilediğinizi de seçebileceksiniz. İster evinde isterse de sınıfında kullanabileceği kupa bardağı dilerse çalışma masasında kalemlik olarak da kullanabilir.

Hediye Sepeti.com'un öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan Dünyanın En İyi Matematik Öğretmenine Hediye Renkli Kupa'yı sitemizden satın almak ve çok sevdiğiniz matematik öğretmeninize 24 kasım öğretmenler günü şiirleri ile birlikte sunmak isterseniz tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi tamamlayıp bize iletmeniz olacaktır. Sitemizin diğer hediye alternatiflerini de incelemeden geçmeyin.

 

Dünyanın En İyi Matematik Öğretmenine Hediye Renkli Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah