Dragonların Annesi Baskılı Hamile Tişörtü

Ürün Kodu : S-10681
29,90 TL

Bebeğinizi beklerken geçen o tatlı bekleyişte giyebileceğiniz espirili bir tişörte sahip olmaya ne dersiniz? Hediye Sepeti'nin hamile bayanlar için tasarladığı birbirinden özel ve birbirinden farklı hamile tişörtleri burada sizleri bekliyor! Dragonların Annesi Baskılı Hamile Tişörtü de bu modellerden sadece biri.

Dikkat çeken baskısı ile oldukça farklı görünen bu hamile tişörtünü tüm hamilelğiniz boyunca keyifle kullanacağınızdan şüphemiz yok. Rahat kesimi ve şık görünümü sizi gün içerisinde rahat ettirirken espirili baskısı da dikkatleri üzerine çekmenizi sağlayacaktır. Evinizde kullanabileceğiniz Dragonların Annesi Baskılı Hamile Tişörtü'nü alışverişte, yürüyüşte, tatilde, piknikte kısacası dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Espirili tasarımı ve rahat kesimi ile size konfor sağlayacak Dragonların Annesi Baskılı Hamile Tişörtü'nün siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu yüzden dilediğiniz renkte ve dilediğiniz bedende hazırlatabilirsiniz.

Hamileliğiniz boyunca en çok kullandığınız tişört modelleriniz arasında yerini alacak ve ilerde kullanmasanız bile güzel bir anı olarak saklanacak Dragonların Annesi Baskılı Hamile Tişörtü'ne sahip olmak istiyorsanız hemen Hediye Sepeti'nde siparişinizi oluşturup bize iletin. Kendiniz için satın alabileceğiniz bu hamile tişörtünü dilerseniz hamile arkadaşlarınıza da espirili bir hediye olarak sunabilirsiniz.

 

Dragonların Annesi Baskılı Hamile Tişörtünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Hamile Tişörtleri göbek bölgesi esnemesi için lastiklidir.
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.