Doktorlara Özel Mutlu Mesut Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-3660
24,90 TL

Her şeyin başı sağlık ve sağlığımıza kavuşmamızı sağlayan doktorlarımıza ne kadar teşekkür etsek yetmez. En kutsal mesleklerden birisini sahip olan doktorlarımıza hediye alarak ufak bir teşekkür armağanı verebiliriz. Doktora teşekkür hediyesi olarak alacağınız hediyeler onları mutlu eder ve daima sizi hatırlatır.


Hediye edeceğiniz mutlu mesut kahve kupası da doktorları temsil eden karikatür ile yüz gülümseten ve kullanışlı özel bir hediye olabilir. 14 Mart Tıp Bayramı Hediyesi olarak bayan doktora hediye ya da erkek doktora hediye olacak sevimli görünüme sahip kahve kupaları onları oldkça mutlu edecektir.Sizi sağlığınıza kavuşturan, hayata daha pozitif bakmanızı sağlayan ve bunu sadece görev bilinciyle gerçekleştirmeyen bir doktora hediyeler sunmak, çabalarının boşa olmadığını anlamasına yardımcı olur.

 

Doktorlara Özel Mutlu Mesut Kahve Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • Ağız çapı 8 cm, yüksekliği 9.5 cm'dir.

Yorum Yaz

İsa S.
Ürünler beklediğim süreden hızlı geldi. Kalitesi beklediğimden çok daha iyi idi. Telefon ile teknik destek çok hızlı ve tatmin ediciydi. Çok memnunum. Tek sıkıntı fiyatlar bence biraz daha uygun olmalı.
03.02.2016
Diljar .
Ürün ve paketleme çok iyi. Teslimat 1 günde yapıldı. Teşekkürler.
17.08.2015
emine .
İstediğim biçimde ve gayet güzel paketlenmişti ürün. Süre olarak da üç gün içinde elime ulaştı. Her şey için teşekkürler. Bir daha ihtiyaç duyduğumda ilk basvuracagim adreslerden oldu burası :)
15.03.2015