Doğal Spektrolit Taşı Kutulu Tesbih Bileklik Seti

Ürün Kodu : S-10404
54,90 TL

Bir yaşam stili olarak kabul edilen tesbihi ne şekilde kullanmayı tercih ediyorsunuz? Koleksiyon yaparak mı, sallayarak mı yoksa çekerek mi? İpe kusursuz bir şekilde dizilen bu objeyi her ne şekilde olursa olsun benimsemeniz farklı kişiliğinizin ve tarzınızın olduğunun kanıtıdır. Tesbihi çekmek veya sallamak kadar hediye etmekte oldukça önemli bir husustur. Özellikle de beylere hediye edilebilecek tesbihler ömürlük bir hediye olarak akıllara kazınmıştır. Çünkü tesbih sever bir erkeğe bundan daha güzel bir hediye bulunabilir mi bilinmez..

Şimdi sizlerin beğenisine sunacağımız öyle bir hediye alternatifimiz var ki tesbih çekmeyi seven beyleri mutluluktan uçuracak bir ikili diyebiliriz. Bu Doğal Spektrolit Taşı Kutulu Tesbih Bileklik Seti'nden başkası değil! Siyah-gri karışımı bir renkteki Spektrolit taşından oluşan bu ikili, kusursuz görüntüsü ve tesbihin Osmanlı tuğralı imamesi ile dikkat çekiyor. Aynı tarza ve tasarıma sahip bir ikili olduğundan beylerin şıklığının tamamlanmasında önemli bir role sahip oluyor. Saygı duyulası tesbih çekme sanatını en ince ayrıntıları ile yerine getiren beyler için ömürlük bir hediye olabilecek Doğal Spektrolit Taşı Kutulu Tesbih Bileklik Seti'nden daha anlamlı ve daha güzel bir hediye bulamayacağınızı söyleyebiliriz.

Sevgilime, babama, eşime, arkadaşıma özel gün hediyesi olarak şık ve kalıcı bir armağan arıyorum diyenler için harika bir seçim olabilecek Doğal Spektrolit Taşı Kutulu Tesbih Bileklik Seti'ne ulaşmanız oldukça basit! Sitemizden siparişinizi tamamlamanız ve tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Seçtiğiniz bu çok özel hediye ile daima akıllarda kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Doğal Spektrolit Taşı Kutulu Tesbih Bileklik Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tesbih ve bileklikte 1. sınıf doğal Spektrolit taşı kullanılmıştır.
  • Spektrolit taşının özelliği doğal yapısından kaynaklı siyah-gri-koyu yeşil renk tonlarına sahip olmasıdır.
  • Doğal Spektrolit taşının en belirgin özellikleri sakinleştirici olması siniri azaltmasıdır.
  • Sağlam yapısıyla Doğal Spektrolit Taşı Kutulu Tesbih Bileklik Setini uzun yıllar eskimeden kullanabilirsiniz.
  • Bileklik elastik yapısıyla her ölçüdeki bileğe uygundur.
  • Doğal Spektrolit Taşı Kutulu Tesbih Bileklik Setini size şık kutusu ve özenle paketlenmiş haliyle gönderilecektir.

Tesbihin Ölçüleri:

  • İmameden uzunluğu 16 cm
  • Toplam uzunluğu 26 cm
  • Fotoğraftaki ürünlerin aynısı şık kutusu ile size gönderilecektir.