Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda

Ürün Kodu : S-10596
34,90 TL

Sevdiğiniz birine yeni işinde hayırlı olsun hediyesi seçerken neye önem veriyorsunuz? Kişinin zevkine ve kişiliğine hitab eden renkli bir hediye olmasına mı yoksa yeni işinde kullanabileceği kalıcı ve kullanışlı bir hediye olmasına mı? Şimdi sizlere önereceğimiz bu harika alternatif yeni iş hediyesi olarak tercih edilebilecek kullanışlı ürünlerden bir tanesi. Üzerine lazer kazıma tekniği ile yazılacak isim ve soyisim sayesinde kişiye özel iş hediyesine dönüşen Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda..

Ajandanın alt bölümüne işlenen isim soyisim ve ünvan ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel olacak bu ajandayı benzerlerin ayıran tek özelliği bu değil elbette ki. Deri kapağı ile oldukça şık ve kaliteli duran bu ajandanın kapağının hemen arka kısmında tam 7 adet kart koyulmasını sağlayacak bölmeler ve lastikli kalem tutma yeri bulunuyor. Böylelikle sevdikleriniz ofis hayatında ihtiyaç duyacakları kartvizit, kalem gibi eşyaları bu ajanda ile birlikte taşıyıp, saklayabiliyorlar. 2017 yılına göre hazırlanan Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda içerisine günlük, haftalık veya aylık randevular yazılacağı gibi günlük notlar da alınabilir, önemli bilgiler de tutulabilir. Böylelikle yapılması ya da unutulmaması gerekenler bu ajanda içerisinde sağlıkla kalabilir. Ajanda takvimli olduğundan zamanında yapılması gerekenler unutulmadan yapılacak diyebiliriz.

Erkeğe iş hediyesi ya da bayana iş hediyesi olarak en sevdikleriniz için hazırlatabileceğiniz Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda'yı kırmızı ve kahverengi renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçip satın almak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun. Geç kalmadığınız takdirde bu şık ajanda ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda kırmızı ve kahverengi olmak üzere 2 modeli bulunmaktadır.
  • Aynı renkte kaliteli tutma lastiği sayesinde ajandanız siz istemediğiniz sürece açılmayacaktır.
  • Kapak içerisinde 7 adet kart bölümü ve lastikli kalem tutma yeri bulunmaktadır.
  • İsme özel ajanda 25 x 19 cm ölçüleridedir.
  • Ajandanın her sayfası 1. kalite kağıttan imal edilmişti ve her bir gün için bir sayfa ayrılmıştır.
  • Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda içerisinde resmi tatil günleri, önemli günler ve önemli telefon numaraları gibi bilgileri bulabilirsiniz.

Yorum Yaz

Rıza G.
Kaliteli ve şık
Arkadaşıma yeni yıl hediyesi olarak aldım. Çok beğendi. Gayet şık ve kaliteli.
30.12.2016