Dekoratif Siyah Ahşap Klaket

Ürün Kodu : S-10504
44,90 TL

Dekoratif ev hediyelerinin belki de en farklısı olabilecek Dekoratif Siyah Ahşap Klaket Hediye Sepeti farkı ile kapınıza kadar geliyor!

Sevdiğiniz insanlar için seçtiğiniz hediyelerin sıradan şeyler değil de onların zevklerine ve kişiliklerine hitab edecek türden hediyeler olmasına özen gösteriyorsanız Dekoratif Siyah Ahşap Klaket de sıradışı kimliği ile bildiğiniz arkadaşınıza hediye edebileceğiniz ürünlerden biri. Arkadaşınızı şaşkınlığa uğratacak bu dekoratif ürünün odasında veya salonunda farklı bir hava yaratcağından emin olabilirsiniz. Ev dekorasyonun renklemesinde de etkili olacak bu dekor ürünü ile daima akıllarda olabileceksiniz. Dekoratif Siyah Ahşap Klaket'i ev hediyesinin dışında ofis hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz. Bu sıradışı hediye üzerine tebeşirler kısa ve küçük notların yazılabileceğini de unutmayın!

Farklı ve kalıcı bir ev hediyesi veya ofis hediyesi arıyorum diyorsanız tercihinizi Dekoratif Siyah Ahşap Klaket'ten yana kullanın. Sevdiklerinizin ev veya ofis dekorasyonlarında severek kullanacakları bu sıradışı ürün ile her daim akıllarda olun.

 

Dekoratif Siyah Ahşap Klaketi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Klaket 29 cm x 27 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap malzemeden imal edilmiştir.
  • Üzerine tebeşir ile yazı yazılabilir.