0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comDekoratif Lokomotif Tasarımlı Biblo

Ürün Kodu : S-10488
39,90 TL

Evini yenileyen sevdiklerinize kalıcı ve şık bir ev hediyesi vermeyi amaçlıyorsanız işte sizlere harika bir öneri; Dekoratif Lokomotif Tasarımlı Biblo.

Ev hediyesi olarak biblo tercih etmek isteyenlerin keyifle satın alabileceği bu lokomotif biblo nostaljik bir hediye olarak sevdiklerinizi mest edecek. Yeni kurulan evin salonunda en özel yerini alacak Dekoratif Lokomotif Tasarımlı Biblo en sıradan dekorasyonlara bile farklı bir hava kazandıracak. Kalitesi ile kalıcılığı ömür boyu sürecek bu dekoratif ürün ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Dekoratif Lokomotif Tasarımlı Biblo'yu armağan ettiğiniz sevdiklerinizin heyecanı aradan uzun yıllar geçse bile sürecek, bu şık biblo onlara saima sizi hatırlatacak. Sıradan bir hediye yerine görüntüsü ile oldukça şık bir armağan seçmeniz onlara verdiğiniz değeri de yansıtacaktır.

Yeni ev kuran sevdiklerinize ev hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Dekoratif Lokomotif Tasarımlı Biblo'yu dilerseniz ofis hediyesi olarak da satın alabilirsiniz. Bu nostlajik biblo eminiz ki ofislerin havasına da zenginlik katacaktır.

 

Dekoratif Lokomotif Tasarımlı Bibloyu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 17 cm x 7 cm ölçülerinde.
  • Metalden imal edilmiştir.
  • Özel eskitme tekniği ile boyanmıştır.