0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comCoğrafya Öğretmenine Özel Hediye Kol Düğmesi

Ürün Kodu : S-10696
44,90 TL

Okul hayatının en sevilesi derslerinden coğrafyayı sizi en iyi şekilde anlatmaya ve öğretmeye çalışan coğrafya öğretmeninize yaklaşan 24 Kasım öğretmenler gününde farklı ve kalıcı bir hediye vermeyi düşünüyorsanız size harika bir ürün sunacağız! Tasarımı ile yalnızca coğrafya öğretmenlerine hitab edecek bir hediye olabilecek Coğrafya Öğretmenine Özel Hediye Kol Düğmesi.. Öğretmene ne hediye alınır sorusuna en güzel cevap olabilecek bu şık kol düğmeleri erkek öğretmene hediye olarak Hediye Sepeti'ndeki yerini aldı.

Öğretmenler günü hediyesi olarak seçeceğiniz armağanın özelliği kadar kalıcılığına da önem veriyorsanız sitemizin tasarlayıp sizlere sunduğu Coğrafya Öğretmenine Özel Hediye Kol Düğmesi kesinlikle doğru bir tercih olacak. Kol düğmesinin bir tanesinin üzerinde kutup yıldızı görseli bulunurken diğerine sevgili öğretmeninizin isim ve soyisminin baş harfleri işlenmekte. Böylelikle en az el yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar değerli bir hediye sayılabilecek bu kol düğmesi öğretmeninizi şaşırtmaya ve mutlu etmeye yetiyor. Okulda giymek zorunda olduğu gömlekler ile kullanabileceği Coğrafya Öğretmenine Özel Hediye Kol Düğmesi'ni isterse özel günlerinde de kullanabilir, şıklığını bu zarif ve sıradışı kol düğmeleri ile tamamlayabilir. Şık kutusu içinde öğretmeninizin beğenisine sunulacak kol düğmeleri kişiye özel bir öğretmenler günü hediyesi olduğundan ömür boyu saklanacak ve her daim sizi hatırlatacak. Okulunuzdan mezun olsanız dahi vereceğiniz bu hediye ile sevgili öğretmeninizin aklına kazınmanız mümkün. Değerli öğretmeninizin sizin için ne kadar özel olduğunu hissettirebileceğiniz bu şık hediyeyi satın almak için daha ne bekliyorsunuz ki? Hemen Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturun ve kol düğmesini öğretmeninize özel olacak şekilde hazırlatın. Hediye paketiniz içine öğretmenler günü mesajlarından birini de eklemeyi unutmayın.

Sitemizin diğer öğretmenler günü sürprizlerini görmek istiyorsanız şimdi incelemenizi yapın ve kol düğmesi hediyenize ek olarak başka alternatifler ekleyin!

 

Coğrafya Öğretmenine Özel Hediye Kol Düğmesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bir çift kol düğmesi üzerini ayrı ayrı kişiselleştirebilirsiniz
  • Kol düğmeleri lazer ile işleme yapılarak şekillendirilmektedir.