Çiftlere Özel Fotoğraf Baskılı Aşk Kupası - Sihirli Kupa

Ürün Kodu : S-10067
49,90 TL

Tamamen sevgiliniz ve size özel olacak kupalara sahip olmaya ne dersiniz?

Sevgiliniz için hediye ararken hediyenin şıklığı kadar özel olmasına da dikkat edersiniz. Sıradan hediyelerin aksine oldukça özel ve sıradışı olsun istersiniz. İşte size farklı ve çok özel bir hediye, Çiftlere Özel Fotoğraf Baskılı Aşk Kupası - Sihirli Kupa..

Sevgilinizle veya eşinizle şöyle keyifli mi keyifli bir çay/kahve keyfi yapmak istediğinizde size eşlik edecek bu özel kupalara bayılacaksınız. Göndereceğiniz fotoğraflarla tamamen size özel hazırlanacak çift kupalar aşkınızın simgesi haline gelecek. Kupaların sürpriz dolu tasarımı sevgilinizi mest edecek. Soğukken simsiyah görünen Çiftlere Özel Fotoğraf Baskılı Aşk Kupası - Sihirli Kupa, içerisine sıcak su konulduğunda size özel baskısı görünür hale gelecektir. Böylelikle sevgiliniz için sürpriz niteliğinde bir hediye olacaktır.

Sevgiliye yıldönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek Çiftlere Özel Fotoğraf Baskılı Aşk Kupası - Sihirli Kupa için Hediye Sepeti'nden sipariş oluşturmanız yeterli olacaktır.

 

Çiftlere Özel Fotoğraf Baskılı Aşk Kupası - Sihirli Kupa Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün 2 adet Sihirli Kupa'dan oluşmaktadır.
  • Ürün porselenden üretilmiştir.
  • Su bazlı malzemelerden üretildiğinden sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir.