Canım Öğretmenim İsimli Hediye Renkli Kupa

Ürün Kodu : S-10693
29,90 TL

Yaklaşan öğretmenler gününde erkek ya da bayan öğretmene hediye olarak kalıcı ve bir o kadar da kullanışlı bir hediye vermeyi amaçlıyorsanız Hediye Fabrikası'nın sizlere bu konuda harika bir önerisi olacak! Tasarımı ile oldukça renkli ve neşeli görünen Canım Öğretmenim İsimli Hediye Renkli Kupa.. Tasarımı ile oldukça hoş ve ilgi çekici görünen kupamız öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim sorusuna en güzel cevap oluyor.

İçi ve kulp kısmı renklendirilmiş porselen bir kupa bardak üzerine yapılan eşsiz bir tasarım sayesinde öğretmenler günü sürprizlerinden birine dönüşen bu hediye seçeneğimiz kesinlikle tercih listenizin en başına eklenmeli. Kırmızı, sarı, siyah ve mavi olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahip Canım Öğretmenim İsimli Hediye Renkli Kupa'yı istediğiniz renkte ve öğretmeninizin zevkine uygun olacak şekilde hazırlatmanız mümkün. Gördüğü ilk anda şaşkınlıkla karşılayacağı bu hediyeyi evinde ya da sınıfında severek kullanacağından eminiz. Güne başlamak adına veya gün ortasında işine daha iyi motive olmak adına yudumlayacağı çay ya da kahvesini onun için hazırlanan bu kupa bardaktan içecek, her yudumda da siz değerli öğrencisini sevgiyle anacak. Canım Öğretmenim İsimli Hediye Renkli Kupa'yı çay/kahve kupası olarak kullanmasa bile çalışma masasında kalemlik olarak dahi kullanabilir. Hep en güzel yere sahip olacak bu hediyeniz 24 Kasım öğretmenler gününde verilen diğer hediyeleri de geride bırakacaktır. Şıklığı ve farklılığı ile dikkat çeken Canım Öğretmenim İsimli Hediye Renkli Kupa öğreteninizin aldığı en farklı hediye olarak ilk günkü heyecanını daima koruyacak diyebiliriz. Kişiye özel tasarlanan bir hediye olduğundan el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değeri taşıyacaktır.

Okulda aldığınız eğitimi hakkıyla size veren ve geleceğiniz için elinden geleni yapan değerli öğretmeninize en az kendisi kadar özel bir hediye vermeyi düşünüyorsanız Hediye Fabrikası.com'un tasarladığı Canım Öğretmenim İsimli Hediye Renkli Kupa'yı onun ismine özel olacak şekilde hemen hazırlatın. Seçtiğiniz bu kişiye özel öğretmenler günü hediyesi için asla pişman olamayacağınızın garantisini verebiliriz. Hediye paketiniz içine 24 Kasım öğretmenler günü şiirlerinden birini de eklemeyi unutumayın! Bu detay hediyenizin değerini arttıracak, duygu dolu anlar yaşanmasına sebep olacaktır.

 

Canım Öğretmenim İsimli Hediye Renkli Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah

Yorum Yaz

Buğra T.
Kupa
Kupa gerçekten çok güzeldi çok beğendik, ellerinize sağlık :)
01.12.2016