0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comCanım Babama Hediye İsimli Tişört

Ürün Kodu : S-10364
29,90 TL

İşi gereği sürekli gömlek giyen babanıza özel günlerde alınabilecek hediye olarak ilk aklınıza gelen gömlekse ve ona gömlek hediye etmekten sıkıldıysanız işte size harika bir yenilik; Canım Babama Hediye İsimli Tişört.

Üzerindeki çocuk ve kalp figürlü baskısı ile sıradışı bir görünüm serileyen bu tişört kişiselleştirebilirliği ile dikkat çekiyor. Babanızın isminin ve soyisminin yer alacağı tasarım tişörtümüz yine üzerine yazdıracağınız kısa notunuzla sıradanlıktan çıkıyor. Şimdiye kadar aldığınız en anlamlı hediye olabilecek Canım Babama Hediye İsimli Tişört ile babanızın yüzünde tatlı gülücükler oluşturacaksınız. Kendisine özel olarak hazırlanan bu tişörtün içinde kendini oldukça değerli hissedeceği kesin. Canım Babama Hediye İsimli Tişört'ü evde giyebileceği gibi caddede, sokakta, alışverişte, tatilde istediği her yerde rahatlıkla giyebilir.

Siyah ve beyaz renk seçeneğinden dilediğinizi seçip babanızın bedenine uygun olarak yaptırabileceğiniz Canım Babama Hediye İsimli Tişört için acele edin ve bu keyifli hediye ile sevgili babanızı mutluluktan havalara uçurun.

 

Canım Babama Hediye İsimli Tişört'ü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.