0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comÇanakkale Hediyesi İsimli Duvar Saati

Ürün Kodu : S-10047
44,90 TL

Ülkemiz sınırlarında herkesin yüreğine dokunan illerimizden Çanakkale, tarihi yansıtması ve bize güzel duygular hissettirmesiyle özel bir yerde... İçerisinde tarihin en dokunaklı yansımalarını barındıran ve birçok insanın sırf o duygu yüklü kalıntıları görmek için ziyaret ettiği bir şehir. Çanakkale hayranlığı tarihini bilen birçok insanda görülen hoş bir ayrıntı... İşte tam da bu hayranlığa gönderme niteliğinde, oldukça etkileyici bir hediye! Sevdiklerine orjinal hediyeler vermek isteyenler için harika bir doğum günü hediyesi olacak Çanakkale temalı duvar saati anlamlı bir tercih olacaktır. Özellikle askerdeki sevgiliye hediye olarak alınabilecek bu duvar saati isme özel bir şekilde hazırlanmakta ve kişiye özel hale getirilişiyle daha etkileyici bir hale bürünmektedir.

Adına türküler, içindeki yaşanmışlıklara şiirler yazılan, yüreğimizi burkan Şehitlik ile bizleri dualara sevk eden, Kurtuluş Savaşı'nda kazanılan Çanakkale Zaferi ile ülke olarak gururlanmamızı sağlayan Çanakkale her yıl binlerce ziyaretçi ağırlayan ve bize gururlu anları her ziyarette anımsatan duygu yüklü bir şehir... Memleketi Çanakkale olan, Çanakkale'de yaşamını sürdüren ya da Çanakkale'ye iş veya başka amaçlarla yolu düşen dosta hediye olarak da Çanakkale temalı duvar saati fikrini değerlendirmelisiniz. Sevdiklerinizin evlerde veya farklı alanlarda dekoratif olarak kullanabilecekleri şık bir eşya olacak Çanakkale Hediyesi İsimli Duvar Saati sık sık sizi sevgiyle anmalarını sağlayacaktır.

Çanakkale Hediyesi İsimli Duvar Saati sevdiklerinizin kendilerini çok özel hissetmesini sağlayacak ve onları ne kadar önemsediğinizi ifade etmenize yardımcı olacaktır. Uzun süre akıllardan çıkmayacak etkileyici bir hediye arıyorsanız Çanakkale temalı duvar saati tam size göre!

Çanakkale Hediyesi İsimli Duvar Saati Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Duvar saati 27 cm çapındadır.
  • 6 mm'lik ahşap üzerine baskı yapılmaktadır.
  • Saat mekanizmasında ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.