Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı

Ürün Kodu : S-10481
49,90 TL

Odanızın kapısında sıradışı bir tasarım görmek ister miydiniz? Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı tüm farklılığı ve sıradışı tasarımı ile sıradışılıktan hoşlananlar için sitemizde yerini aldı!

Klasik eşyalardan uzak sıradışı ve farklı mobilya ve aksesuarlar ile tasarladığınızın odanızın girişi de yine aynı şekilde farklı görünsün istiyorsanız Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı'nı odanızın kapısına asmak için geçikmeyin. Bu tasarım harikası ürün bisiklet detayı ve 'Open-Closed' yazısı ile tüm beğenileri üzerine topluyor. Sıradan bir görüntü sergileyen oda kapınız Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı sayesinde etkileyici bir görünüme kavuşuyor. Kalitesi ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu kapı yazısına bakmaya doyamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Farklılıktan ve sıradışı ürünlerden hoşlanan biri olarak odanızın kapısına asmak amacıyla tercih edebileceğiniz Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı'nı kaçırmayın ve oda kapınızı detaylandırın. Dilerseniz arkadaşlarınıza/dostlarınıza ilginç bir hediye olarak da sunabilirsiniz.

 

Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 24 cm x 25 cm ölçüleride.
  • Önde OPEN arkada CLOSE yazmaktadır.
  • Yazı bölümü eskitme ahşaptır.