Bursa Uludağ Tasarımlı Özel Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10746
29,90 TL

Ülkemizin en sevilen kış tatil beldelerinden Uludağ'ı ne kadar çok sevdiğinizi giydiğiniz tişört ile dışa yansıtın! Bursa Uludağ Tasarımlı Özel Baskılı Tişört tam da bunun için tasarlanmış harika bir ürün.

Kış tatili için akla ilk gelen yerlerden biri olan Uludağ'a olan hayranlığınızı rahatlıkla ifade etmenizi sağlayacak bu tişört modeli üzerindeki baskısı ile dikkat çekiyor. Bursa'da bulunan camilerden birinin ve Uludağ'ın resmedildiği baskı bu tişört modelini sıradanlıktan çıkarıyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan Bursa Uludağ Tasarımlı Özel Baskılı Tişört'ü kendi bedeninize göre hazırlatabileceğiniz gibi Bursalı olan veya Bursa-Uludağ'a hayranlığı ile bildiğiniz sevdiklerinize de armağan edebileceksiniz. İster erkeğe hediye olarak isterseniz de bayana hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Şık ve rahat kesimi ile çok beğenilecek Bursa Uludağ Tasarımlı Özel Baskılı Tişört'ün sevdikleriniz tarafından keyifle kullanılacağından emin olabilirsiniz. Arkadaşına ya da herhangi bir yakınına manevi hediye vermek isteyenler Bursalı olan sevdikleri için kesinlikle bu tasarım harikası tişörtü tercih etmeliler.

En güzel doğum günü hediyelerinden biri olabilecek veya sürpriz bir hediye olarak herhangi sıradan bir günde Bursalı olanlara armağan edilebilecek Bursa Uludağ Tasarımlı Özel Baskılı Tişört'ü kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Unutulmayacak hediyelerden biri olarak satın alabileceğiniz bu tişört modeli ile bir ömür akılda kalmayı da garantileyeceksiniz.

 

Bursa Uludağ Tasarımlı Özel Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.