Breaking Bad Baskılı 6 adet Bardak Altlığı

Ürün Kodu : S-8404
24,90 TL

"La familia es todo." (“Aile her şeydir.”) , "Fight me and die!" (“Benimle dövüşün ve geberin.”) gibi harika repliklere tanık olduğumuz Breaking Bad izleyicilerin birçoğunda büyük hayranlık uyandıran bir diziydi. Özellikle kimya severlerin ilgisini çeken ve tutkulu bir şekilde hiç kaçırmadan izledikleri Breaking Bad herkeste büyük bir etki yaratan farklı ve ilgi çekici bir diziydi.

Muhtemelen çevrenizde Breaking Bad hayranlığıyla göze çarpan dostlarınız, arkadaşlarınız veya ailenizden birileri vardır. O halde onlara doğum günü hediyesi arayışınızı Breaking Bad temalı 6’lı bardak altlığı setiyle sonlandırabilirsiniz.

Diziyi soluksuz izleyen ve sık sık anlatan, dizideki çarpıcı olayları ve konuları dilinden düşürmeyen arkadaşa doğum günü hediyesi olarak Breaking Bad temasında görsellerin basıldığı 6 adet bardak altlığından oluşan seti tercih edebilirsiniz. Sevdiklerine orjinal hediyeler almayı tercih edenler, bu değişik hediye ile farklılıklarını bir kez daha ortaya koyacak.

Bizlere birçok duyguyu bir arada yaşatabilen ve heyecanla beklenen Breaking Bad dizisi hayranlığı izleyenlerin karşı koyabileceği bir durum değil. Dizi bitmesine rağmen birçok hayranı için hala favori durumda ve asla unutulmuyor. Bu etkileyici diziyi benimseyen ve etkilenen dostlarınıza, kankaya hediye olarak sunabileceğiniz muhteşem bir hediye!

Breaking Bad hayranı sevdiklerinizi çok mutlu edecek ve her kullanılışında sizi hatırlatacak bu 6’lı bardak altlıkları severek kullanacakları bir eşya olarak uzun yıllar akıllarda kalacak.

Sevdiklerinize özel günlerinde farklı hediyelerle anlamlı anlar yaşatmak ve onların ilgi alanlarına uyum sağlayacak hediyeler tercih etmek istiyorsanız Hediye Sepeti aynı gün kargo avantajıyla sizlerin yanında!

Breaking Bad Baskılı 6 adet Bardak Altlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Baskı alanı 10 cm'dir.
  • Mantar malzemeden üretilmiştir.
  • Çıkmayan kaliteli baskı ile hazırlanmıştır.

Yorum Yaz

Sevil .
harika
Fiyatına göre oldukca kaliteli bir ürün. Hızlı teslimat için ayrıca teşekkürler.
04.05.2016