Yılbaşında alınabilecek hediyeler demişken; ah o eski zamanlar… Büyüklerimizin sürekli kullandığı bu cümleyi biz de ”Ah o eski yılbaşı zamanları” olarak değiştiriyoruz. Okulda arkadaşlarımız  ile yaptığımız yılbaşı çekilişlerini zamane gençleri pek bilmez. Ama unutmayanlar da yok değil elbet… Yılbaşı herkesin birbirine hediyeler aldığı dönemler olduğundan en doğru hediyeye karar verebilmek biraz daha zorlaşır. Kalabalık bir yılbaşı partisinde herkesin aldığı popüler yılbaşı hediyelerinden birini almak partideki diğer misafirlerle pişti olmanıza neden olabilir. Bu yüzden biraz özgün hediye arayışlarına girmenizde fayda var. Bu yüzden sizin için hazırladığımız yılbaşı hediyesi önerilerine bir göz atmalısınız.

Bir insan yeni yıla nasıl girerse bütün yılı öyle devam edermiş. Eski yılda yaşanan üzüntülerden kurtulmak, geleceğe umutla bakmak için benimsenmiş güzel bir inanış bu. Siz de sevgilinizle, eşinizle ya da bütün ailenizle mutlu ve neşeli bir yılbaşı geçirmek için onlara birkaç küçük yılbaşı hediyesi alabilirsiniz. Yeni yıldan şans isteyen, bir ömür boyu mutluluk arzulayan, eğlence isteyen ya da huzur isteyen sevdikleriniz için ilginç yılbaşı hediye önerileri bulabilirsiniz.

Yılbaşında alınabilecek hediyeler;

Zar Anahtarlık

Zar Anahtarlık

Yeni yıldan şans dileyen arkadaşlarınıza yılbaşı hediyesi alırken listenin başında zar anahtarlık bulunmalı. Belki de bu anahtarlık sayesinde istediği atılımları yapabilecek gücü hissetmeye başlayacaktır. Özellikle erkeğe hediye olarak değerlendirilebilecek anahtarlığın 6 yüzeyinden birine onun ismini yazdırabilir ve hediyenizi daha da kişiselleştirebilirsiniz. Evinin kapısını her açtığında sizi hatırlayıp gülümseyen bir arkadaşla hayatınız daha renkli geçecektir.
Zar Anahtarlık


Ahşap Kutulu Kişiye Özel Pusula

Ahşap Kutulu Kişiye Özel Pusula

Kardeşiniz ya da yakın bir arkadaşınız yeni yıldan yeni hedefler ve yeni umutlar bekliyorsa ona en doğru yolu göstermek sizin göreviniz. Bu bakımdan verebileceğiniz en uygun hediye de ahşap kutudaki pusula olacak. Üzerinde ismini gören yakınınız için hissedeceği duygularını tarifi yoktur. İyi dilekleriniz ve ahşap kutulu pusula bir araya gelince ilginç yılbaşı hediye fikirlerinden bir ortaya çıkmış oluyor.
Ahşap Kutulu Kişiye Özel Pusula


Sevgiliye Hediye Albüm Sadece Kalp

Sevgiliye Hediye Albüm Sadece Kalp

Yılbaşına girerken sevginizi ifade edeceğiniz sade ama şık bir hediye, sevgilinizin bir kez daha size hayran olmasını sağlar. Fotoğraf albümünün kapağında sadece bir kalp ve ikinizin adı. İçinde de geride bıraktığınız yılda birlikte yaşadığınız en mutlu anları ölümsüzleştiren eşsiz kareler. Üzerinden seneler geçse de kapağı her açtığınızda sevginiz daha da büyür, yıllar daha da anlam kazanır.
Sevgiliye Hediye Albüm Sadece Kalp


Akrilik Dekoratif Duvar Saati

Akrilik Dekoratif Duvar Saati

Eşinize birlikte geçirdiğiniz zamanın değeri hatırlatan ve geleceğin de sizin için yazıldığını anlatan en ilginç hediyelerden. Bir aile olmanın verdiği o huzur ve mutluluk. Klasik yılbaşı hediye paketlerinin yerine çok çok daha uzun süre kullanabileceğiniz ve her baktığınızda birbirinizi düşüneceğiniz akrilik saat, şık tasarımıyla da evinizin başköşesindeki yerini alır.
Akrilik Dekoratif Duvar Saati


Takvimli Mouse Pad

Takvimli Mouse Pad

Takvimli Mouse Pad

Yılbaşına girerken alınan en klasik hediyelerden biri de takvimlerdir. Sevdikleriniz için farklı bir takvim yaptırmak istiyorsanız alacağınız takvimin üzerine bir arada olduğunuz bir fotoğrafı bastırabilirsiniz. Böylece yılın her günü sevdiklerinizin yüzünü en az bir kez güldürmüş olurken, aynı zamanda herkesin aklına gelecek bir hediyeyi son derece özel hale getirirsiniz.
Takvimli Mouse Pad


Mesajlı Plaket Yılbaşı Özel

Mesajlı Plaket Yılbaşı Özel

Mesajlı Plaket Yılbaşı Özel

Kişiye özel plaketler sadece yılbaşının değil; yılın her döneminin en gözde hediyelerinden biridir. Yılbaşı tebrik kartı görünümlü bu plaket ise şimdiye kadar gördüğünüz plaketler içinde en anlamlı ve şık tasarımlısı olabilir. Üstelik içine yazacağınız nota sizin karar verdiğiniz bu plaket çok samimi olmadığınız bir iş arkadaşınızdan; yanında olamadığınız ailenize kadar herkese verilebilecek bir hediye.
Mesajlı Plaket Yılbaşı Özel


Yeni Yıl Hediyesi Usb Şarj

Yeni Yıl Hediyesi Usb Şarj

Yeni Yıl Hediyesi Usb Şarj

Sürekli telefonuyla iş yapan ve zaman zaman ulaşılmaz olan sevgilinize verilebilecek en imalı ve işlevli yılbaşı hediyelerinden biri olan bu USB şarj, her akıllı telefonla uyumlu. Yeni yılda her an sevdiğinize ulaşmanızı sağlayacak olan bu taşınabilir şarj eğlenceli olduğu kadar tehditkar da!
Yeni Yıl Hediyesi Usb Şarj


Ahşap Çerçeve Yılbaşı Hediyesi

Ahşap Çerçeve Yılbaşı Hediyesi

Ahşap Çerçeve Yılbaşı Hediyesi

Bu yılbaşına özel ahşap çerçeve de ailece klasik ve sıcak bir yılbaşı planlayanlara gelsin. Çerçevesine yeni yıl dileklerinizi yazdırabilir, içerisine ailece çekilmiş bir fotoğrafınızı yerleştirebilirsiniz. Ya da yılbaşında ailece bir yılbaşı selfie çekebilir, bastırdığınız fotoğrafı çerçeveye koyabilirsiniz. Her şekilde aile bütünlüğünüzü ifade eden bu çerçeve çok ince bir hediye olacak.
Ahşap Çerçeve Yılbaşı Hediyesi


Yılbaşı Hediyesi Kahve Kupası

Facebook Kupası

Facebook Kupası

Yılbaşını en iyi ifade eden hediyelerden biri olan bu kupa Facebook profili görünümünde dizayn edilmiş. 2015 like; 2014 dislike! Yakın bir arkadaşınıza alacağınız bu eğlenceli hediye özellikle son dönemlerin en trend mesleklerinden biri olan sosyal medya ile uğraşan tanıdıklarınız için çok anlamlı olabilir. Facebook temalı bu kupayla arkadaşlarınız kışın soğuk günlerinde sıcak çikolata içerken sizi hatırlayacak.
Facebook Kupası


HENÜZ YORUM YOK

Leave a Reply