Yeni Yılda Sevdiklerinize Alabileceğiniz Yılbaşı Kartpostalları

Yeni Yılda Sevdiklerinize Alabileceğiniz Yılbaşı Kartpostalları

  Yılbaşı Kartpostalları

  Yeni bir yılın başladığı ve eskisinin geride kaldığı, dolayısıyla yeni umutların yeşerdiği yılbaşı, insanların birbirine hediye ve kartpostal vermekten hoşlandığı zamanlardır. Hem birbirimiz için hem de dünya için iyi dileklerimizi dile getirdiğimiz kartlar ise hediyelerin en önemli tamamlayıcılarıdır. Eskiden başlı başına hediye niteliğinde olan yılbaşı kartpostalları, bugün eski önemini kaybetse de eskileri sevenler için hala değerlidir. Siz de bu kesimde yer alıyorsanız, özel bir kartpostal alıp bunu güzel sözleriniz, belki hoş bir iki beyit ile tamamlayarak yılbaşı hediyesi olarak verebilirsiniz.

  Birbirimize saatlerce uğraşıp mektubumuzun yanında gönderdiğimiz yılbaşı temalı fotoğraflardı kartpostallar. Gönderdiğimiz kartpostal gideceği yere ulaştı mı ulaşmadı mı diye cevap olarak karşımızdakinden kartpostal beklediğimiz yalnızlaşmış zamanlar. İşte bu anıyı yaşatmak ve devam ettirmek isteyenlerden iseniz kartpostal göndermenin vermiş olduğu mutluluğu hala biliyorsunuz demektir.

  Sevdiğiniz insanlara yılbaşında hala kartpostal gönderme imkanınız var. Eğer bu mutluluğu daha önce yaşamadıysanız hiçbir şey için geç değil. Sevdiklerinize yılbaşı için ilginç hediyeler gönderebilirsiniz ve göndereceğiniz hediyenin yanında bir kartpostal da göndermek sizin elinizde.

  Yılbaşı-kartpostalları

  Yılbaşı tebrik kartı yazıları olarak nitelediğimiz güzel notlara hazır olarak ulaşabileceğiniz gibi, kendiniz de yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Bir de yılbaşı tebrik kartı ile tamamlayabileceğiniz hediye seçeneklerimiz mevcut ki her biri özel olarak sizin için seçilmiş ve farklı niteliklerde ürünlerdir. Hem yılbaşı hediyeleri seçimlerimizi inceleyebilirsiniz hem de güzel kartlar ya da yılbaşı kartpostalları yerine geçebilecek ahşap çerçevelerimiz ile hediyelerinizi tamamlayabilirsiniz. Şık ve farklı seçimler için zaman kaybetmenize gerek yok, artık seçimlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

  düğmeli

  Tabi ki eski kartpostalları modern dizayn ile harmanlayabilirsiniz. Yılbaşında sevdiklerinize oldukça sade ve minimalist ögeler içeren yılbaşı kartpostalları hazırlayıp göndermek eski moda bir yolu  yeni trendle birleştirip küllerinden doğuracak. Görmüş olduğunuz bu kartpostalın hazırlama aşaması oldukça basit. Birkaç farklı şirin düğme, yapıştırıcı ve kalemle her şeyi halledeceksiniz ve mükemmel bir sonuç ortaya çıkacak. Hazırlayacağınız bu yılbaşı kartı sevdikleriniz tarafından çok beğenilecek.


   

  Yılbaşına Özel Çam Ahşap Foto

  Yılbaşına Özel Çam Ahşap Foto

  Yılbaşına Özel Çam Ahşap Foto
  Eski tip kartpostallar gitgide ortadan kalkarken, siz de kartpostal yerine geçebilecek bu tip bir hediye düşünebilirsiniz. Yeni yıla sevdiğiniz kişilere ahşap foto hediye ederek girebilir ve kalıcı bir hediyeye imza atabilirsiniz. Yılbaşı kartı örnekleri arasında kısa bir inceleme ve araştırma ile ahşap fotonuzun tasarımını da buna uygun yaptırabilirsiniz. 22 x 30 ölçülerindeki masif ahşap üzerine işlenen resminiz, en kalıcı kartpostal olarak da nitelenebilir. Üstelik bu hediyeyi esprili bir dille, gülümseten bir sürpriz haline getirebilirsiniz de.

  Yılbaşına Özel Çam Ahşap Foto
   


  çam ağacı

  Bu yılbaşı kartı ise yılbaşı coşkusunu sade bir çam ağacıyla gösteriyor. Kırmızı bir sim ve çam ağacı resmi her şeyi halletmek için yeterli olacaktır. Kartpostal tasarlamanın herhangi bir kartpostal almaktan çok daha samimi ve heyecan verici bir şey olduğunu düşünüyorsanız resimde görmüş olduğunuz kartpostalın oldukça şirin olduğunu söylemek isteriz.

  Ancak bununla birlikte, yılbaşı kartpostal örnekleri arasından seçim yaparak, hediyenizi desteklemenizi önermekteyiz. Dilerseniz kendiniz de kartpostal hazırlayabilirsiniz. Bunun için yılbaşı kartı yapımı araştırması yapıp gerisini yaratıcılığınıza bırakabilirsiniz. Böylece yılbaşı için tüm sevdiklerinize özel bir sürpriz yapmış olursunuz. Yılbaşı kartpostalları, son derece renkli ve süslü olup, güzel dilekler ile dolu olduğu için siz de bu detaylara dikkat ederseniz, harika sonuçlar elde edebilirsiniz.
  geyik kırmızı

  Yaşadığımız onlarca şeye rağmen her yeni yıl yeni bir başlangıç demektir. Yukarıda görmüş olduğunuz kartpostal yılbaşı için hazırlanabilecek en kolay ve şık yılbaşı kartı olabilir. Siz de bu yeni başlangıcınızı hafif nostaljik unsurlar katarak güzelleştirebilirsiniz.  Yılbaşı tebrik kartlarıyla birlikte hem sevdiklerinizi hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz. biz de sizlere tebrik kartlarınızın yanında sevdiklerinize gönderebileceğiniz bir kaç hediye önermek istedik ;

  Aşkınıza Yılbaşı İçin Ahşap Albüm

  Aşkınıza Yılbaşı İçin Ahşap Albüm

  Aşkınıza Yılbaşı İçin Ahşap Albüm

  Aşkınıza Yılbaşı İçin Ahşap Albüm
  18 x 22 ölçülerinde olan ahşap albüm, en güzel fotoğraflarınızı ya da birbirinden güzel yılbaşı kartpostalları gibi anıları bir araya getirebileceğiniz özel bir hediye seçeneğidir. 60 adet fotoğraf kapasitesine sahip olan ürün, üzerine kazınan çift isimleri ile daha da anlamlı hale geliyor. Ahşap albümünüz, en güzel anılarınız ve yeni yıla dair güzel dileklerinizi bir araya getirdiğiniz bir yılbaşı hediyesinin ise mutluluğa sebep olmaması mümkün değil.

  Aşkınıza Yılbaşı İçin Ahşap Albüm
   

  Romantik Yılbaşı Masa Saati

  Romantik Yılbaşı Masa Saati

  Romantik Yılbaşı Masa Saati

  Romantik Yılbaşı Masa Saati
  Kullanışlı bir hediye olan masa saati, hem şekli hem de notları ile özel hale gelmekte. Yılbaşı kartı örnekleri üzerinde göreceğiniz güzel dilekleri bu saat üzerine yazdırabilirsiniz ve gelecek yıl süresince de kullanan kişiye bunları hatırlatmış olabilirsiniz. Yılbaşı tebrik kartı yerine tercih edebileceğiniz bu tip hediyeler çok daha anlamlı olacağından hem yılbaşı için hem de diğer özel günler için düşünülebilir. Ayrıca, ürünün üzerinde yer alan yazılar silinme ve benzeri durumlar yaşanmaması için iç kısma gravür edilmiştir. Üzerine yazılma söz konusu olmadığı için de uzun ömürlü bir hediye olacaktr.

  Romantik Yılbaşı Masa Saati


  kartpostal_kar_kis_manzara

  Yılbaşı denilince insanın aklına eski zamanlarda kartpostallar gelirdi. Ancak şuan yaşadığımız yıllarda bunların yerini sms mesajları aldı ne yazık ki . Herkese atılan toplu mesajlar insanlarla olan samimi ilişkileri bitirirken yılbaşlarında duyduğumuz heyecan duygularımız da alıp başını gitti. İşte bu geleneği devam ettirebilmek adına sizlere yıl başı kartpostallarının güzelliklerini sunuyoruz. Londra, Paris, Sultanahmet ve gittiğiniz daha nice şehir ve ülkelerin kartpostallarını sevdiğiniz insanlara bu yılbaşında yollayın deriz. Sevdiğiniz şehirleri en sevdiğiniz insanlara arkalarında küçük notlarla göndermek kadar güzel bir duygu oluşamaz insanda. Yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Bu duyguyu en son doğum günü hediyesi aldığınızda yaşadığınıza eminiz.

  İşte sırf bu yüzden bu yıl sizlere önerimiz olduğunuz şehre ait kartpostalı en yakınlarınıza postalamanız. Eminiz ki siz de geri dönüş olarak bir kartpostal alacaksınız ve bu eski duygulara tekrar kavuşacaksınız. Haydi şimdi tek amacımız el ele vererek bu duyguları yeniden yaşamaya ve yaşatmaya 


  Yılbaşı İçin Çam Ağacı

  Yılbaşı İçin Çam Ağacı

  Yılbaşı İçin Çam Ağacı

  Yılbaşı İçin Çam Ağacı
  Aralık ayının son günlerini yaşıyoruz. Ocak ayına da günler kaldı. Dolayısı ile telaşımız da arttı. Fakat bazılarımız kararını çoktan verdi. Bu yılbaşında evde olunacak! diyenler için bu minyatür çam ağacı evinizi renklendirip sizi yılbaşı moduna hemen alacaktır. Dilediğiniz süs ile de özelleştirebileceğiniz bu minik çam ağacı her evde bulunması gereken enfes güzelliklerden birisi olacak. Rengarenk süslerle yılbaşında evinize ışıltılar getirmek isterseniz bir gelenekolan yılbaşı ağacını hemen sipariş edin

  Yılbaşı İçin Çam Ağacı

  Sevgiliye Yılbaşı Hediylesi Mini Bahçe

  Sevgiliye Yılbaşı Hediylesi Mini Bahçe

  Sevgiliye Yılbaşı Hediylesi Mini Bahçe

  Sevgiliye Yılbaşı Hediylesi Mini Bahçe
  Yılbaşı hediyesi olarak sunabileceğiniz bu hediyelik sukulent çok özel bir hediye olacaktır. Bakımı sorumluluk isteyen ve uzayan dallarının budanıp gerektiği ölçüde sulanması ile çok sempatik yılbaşı süsleri ile evinizi renklendirecek bir armağan. Sevgiliye özel yılbaşı hediyeleri arasından özel bir seçenek olan minyatür bahçeler on numara bir yılbaşı hediyesi olacak 🙂 İçerisindeki minyatür süsler hediye sepeti tasarımları olup kullanılan doğal malzemeler değişiklik gösterebilir. Hemen sipariş vermek için sayfamızı ziyaret edin, O’nun en özel hediyesi sizden olsun

  Sevgiliye Yılbaşı Hediylesi Mini Bahçe
   

  Yeni Yıla Gitar Portresi

  Yeni Yıla Gitar Portresi
  Yeni Yıla Gitar Portresi

  Yeni Yıla Gitar Portresi
  Yeni yılda sevdiklerinize alabileceğiniz çeşitli hediyeler arasından oldukça şık olanı gitar listesi portresi arkadaşlarınız için oldukça iyi bir hediye olacak. Sevdiğiniz insanları yeni yılda da mutlu etmek istiyorsanız yeni bir başlangıç için onlara en güzel hediyeleri seçebilirsiniz. Gitar listesi kanas tablosu tam sevdiklerinize göre olacak! Siz de bu muhteşem hediyeyi arkadaşlarınıza armağan etmek istiyorsanız hemen tıklayın!

  Yeni Yıla Gitar Portresi

  Mutlu Yıllar İçin Usb Şarj Aleti

  Mutlu Yıllar İçin Usb Şarj Aleti
  Mutlu Yıllar İçin Usb Şarj Aleti

  Mutlu Yıllar İçin Usb Şarj Aleti
  Yeni yıla enerjiniz tamamen dolu olarak girmek istiyorsanız eğer sevdiklerinize bu güzel usb şarj aletini alabilirsiniz. Yeni yıl hediyesi olarak sevdikleriniz için alacağınız bu güzel usb şarj aleti yeni yılda bile sevdiklerinizle iletişiminiz kesilmesin diye çok güzel bir hediye olacak. Siz de hemen bu ürünü alıp da sevdiklerinize hediye etmek istiyorsanız tıklayın.

  Mutlu Yıllar İçin Usb Şarj Aleti
   

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply