Yeni İş Kurmuş Birine Alınabilecek İşyeri Hediyeleri

Yeni İş Kurmuş Birine Alınabilecek İşyeri Hediyeleri

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  shutterstock_66303724

  Ofis için alınabilecek çok belli başlı hediyeler vardır. Kalemler, not defterleri ve diğer ofis malzemeleri… Ancak bu hediyelere özel dokunuşlar yapıp farkınızı ortaya koymak da sizin elinizdedir. Yeni iş kurmuş biri için satın alabileceğiniz ofis hediyesi alternatifleri için sizlere hazırladığımız yazımıza bir göz atmanızda fayda var. İşte alternatif işyeri hediyeleri;

  Daha fazla hediye seçeneği için Tıklayın

  1) Harfli Bardak Altlığı

  Harfli Bardak Altlığı

  Harfli Bardak Altlığı

  Yeni iş kuran arkadaşınızın en sık kullanacağı ofis malzemelerinden biri bardak altlığıdır. Peki siz bunu nasıl özel hale getirebilirsiniz? Çok sade tasarımlı bu bardak altılıklarını hediye edeceğiniz kişinin adının, soyadının ya da şirket adının baş harfini bu bardak altlıklarına işletebilirsiniz. Bu hediye çok özel, kullanışlı ve şık bir ofis hediyesi olabilir.
  Harfli Bardak Altlığı


  2) Deri Not Defter Kalem Seti

  Harfli Bardak Altlığı

  Deri Not Defter Kalem Seti

  Elimizin altında ne kadar elektronik alet olursa olsun bazılarımızın alışkanlıkları değişmez. Önemli toplantılar ve görüşmelerde yine bir not defterine ihtiyaç duyulur. Yeni bir iş kuran arkadaşınız içinse alınabilecek en iyi hediyelerden biri deri , şık bir not defteri ve kalem setidir. Üstelik bu set kişiye özel yapılırsa çok daha özel ve kurumsal görünecektir.
  Harfli Bardak Altlığı


  3) Anahtar USB

  Anahtar USB

  Anahtar USB

  Farklı tasarım ürünlerden hoşlananlar için özel olarak tasarlanan ve her ofis için olmazsa olmazlardan flash bellekler anahtar formunda tasarlandı. Kullandığı her şeyde farklı bir dokunuş arayan arkadaşınızın adına özel olarak yaptıracağınız bu anahtar formundaki USB, tamamen kişiye özel oluşuyla arkadaşınızı cezbedecek.
  Anahtar USB


  4) Sevimli Dostunuza Özel – Pet’s Fare Altlığı

  Sevimli Dostunuza Özel - Pet's Fare Altlığı

  Sevimli Dostunuza Özel – Pet’s Fare Altlığı

  Yeni kurduğu işte de her an en sevdiklerinin yanında olmasını arzulayan ve hayvanlara düşkün arkadaşınıza evcil hayvanının fotoğraflarından bir Mouse pad yaptırmaktan daha eğlenceli ve tatlı bir hediye düşünemiyoruz. Evcil hayvanı artık her an onunla beraber olacak. Bu çok özel tasarım ürün başka kimsenin aklına gelmeyecek.
  Sevimli Dostunuza Özel - Pet's Fare Altlığı


  5) Bayanlara Özel Hediyelik Kalem

  Bayanlara Özel Hediyelik Kalem

  Bayanlara Özel Hediyelik Kalem

  Ofis hediyeleri deyince tam bir klasik olan şık kalemler isme özel tasarımlarıyla artık çok daha kullanışlı ve kişisel hale geldi. Sevdiğiniz bir arkadaşınız yeni bir işe başladığında ya da yeni bir iş kurduğunda en önemli notları alsın, en önemli sözleşmeleri imzalasın diye alacağınız bu kalem çok anlamlı bir hediye olacak.
  Bayanlara Özel Hediyelik Kalem


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply