Yeni Anneler İçin İlk Anneler Günü Hediyesi

Yeni Anneler İçin İlk Anneler Günü Hediyesi

  Zorlu bir dokuz ayın ardından umut ve mutluluk gelir. Doğumla beraber annelik mertebesine ulaşmak hem kutsal hem yorucu hem de sevginin en saf halini ortaya çıkaran bir süreçtir. Dünya daha güzel bir yer haline gelir ve anılar birikmeye başlar. Yeni annelerin heyecanla beklediği bir gün vardır, ilk Anneler Günü… Her şeyin ilki gibi ilk anneler günü de oldukça heyecan verici duygular beslenerek beklenir. Geldiği zaman ise hediyelerle taçlandırılması gerekir. Yeni anne olan ve ilk anneler günü hediyesi alacak olan anne her şeyin en güzeline layıktır. Gözlerinin içine bakan çocuğunun hayatını güzelleştirecek ve her adımında yanında olacağı için, bu duygu ve şefkat yüklü yolculukla yüzünü gülümsetecek detaylar, mutluluğun kaynağı olacaktır.

  Yeni anneler için ilk Anneler Günü hediyeleri arasında seçim yapmak ve seçtiğiniz hediyeyi anlamlı kılmak sizin elinizde. Hem kendi ağzınızdan hem de doğmuş olan bebeğin ağzından bir mesajla hediyeyi süslemeniz, yeni annenin gözlerini dolduracak ve sonsuz bir mutluluk sağlayacak bir hamle olacaktır. Örneğin ahşap bir takı kutusuna işlenen özel bir mesaj, yeni doğan bebeğin adı veya bebeğin adına bir söz, oldukça anlamlı bir hediye olacaktır.

  2

  Takılar her zaman kadınların yüzünü güldüren ve en çok tercih edilen hediyelerdendir. Yeni anneler için ilk anneler günü hediyesinde takı tercih edebilirsiniz. Ama olduğu gibi düz bir takı günün anlamına uygun olmayacaktır. Anlamlı hale getirmek için bebeğin fotoğrafını içinde saklayan zarif bir kolye, isimlerin kazındığı kalp şeklinde bir kolye, en sevdiği renkte küpeler gibi seçeneklerle oldukça zarif, anlamlı ve hayat boyu anlamını yitirmeyecek bir hediye yeni anneler için ilk anneler günü hediyeleri arasında en güzel seçenek.

  Onun İçin Özel Bir Armağan

  3

  Hem yeni anne hem de bebek için güzel bir sepet oluşturabilirsiniz. Üzerinde emek harcadığınız için daha da anlamlı gelecek olan bu sepetin içine sabunlar, havlular gibi temizlik ile alakalı malzemeler koyabilir veya sepetin içine tabağı, kaşıkları ve biberonuyla bir mama seti koyabilirsiniz. Sepetin rengi ve içinde yazacak notun da büyük önem taşıdığını unutmayın.

  İlk Anneler Günü Hediyesi Ahşap Foto

  İlk Anneler Günü Hediyesi Ahşap Foto

  Teknoloji ile fotoğrafların anlamı azaldığı sanılır ama aksine fotoğraflar daha da değerli hale gelmiştir. Yeni anneye, bebeğiyle çekilen ilk fotoğrafını ahşaba işleterek hediye edebilirsiniz. Şık bir görüntüye sahip olan bu ahşap fotoğraf, anlamı ve barındırdığı duygu ile yeni annenin en sevdiği fotoğraf haline gelecektir. Hediyesepeti.com’a fotoğrafı yükleyerek elde edebileceğiniz bu anlamlı hediye, hem bebek hem de yeni anne için sevginin fotoğrafını temsil ederken bir yandan da sonsuza dek ilk dakikaların ve ilklerin büyüsünü üzerinde taşıyacaktır.
  İlk Anneler Günü Hediyesi Ahşap Foto

  Diğer tüm anneler günü hediyelerini görmek için Tıklayınız

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply