Uzun İlişkilerde Sevgiliye Alınacak Hediyeler

Uzun İlişkilerde Sevgiliye Alınacak Hediyeler

  Kaç Sevgililer Günü geldi geçti. Her sene bir önceki hediyenin gerisinde kalmayacak, ne alabilirim ki, artık iyi bir hediye bulmak benim için zor, diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Asıl en güzel hediyeyi, uzun bir ilişkiye sahip olanlar alır çünkü artık onun neden hoşlanıp hoşlanmadığını en iyi siz bilirsiniz. Üstelik uzun ilişki yaşamak Sevgililer Günü ya da başka herhangi özel günler için sevgiliden tümüyle maddiyata dayalı beklenen hediyeler olmaktan çıkar. Uzun ilişkide ne alacağını bilmek, birlikte geçirilen zamanda, birbirine karşı oluşan bağda gizlidir.

  Sevgililer Günü’nde, uzun ilişkinin sevgiliye alınacak hediyeler konusunda yaratıcılığınızın kısıtladığını düşünmek yerine bunu bir avantaja çevirin. Sevgilinizle aynı evi paylaşıyor ya da paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Belki de uzun süredir ona evlenme teklif etmek istiyorsunuz. O zaman geleceğe dönük, ortak bir yaşamı destekleyici hediye seçeneklerine yönelmelisiniz.

  Onu o kadar iyi tanıyorsunuz ki alacağınız hediyeyi beğenmemesi neredeyse imkansız. Örneğin, onu ilk tanıdığınız zamanlarda mutfak araç gereçleri için bir hediye almış olmanızın ne tür bir tepki yaratacağını bilmiyordunuz. Oysa ki şimdi seveceğine eminseniz ona merdane, nihale gibi kişiselleştirilmiş mutfak eşyaları alabilirsiniz. Birlikte çay içmeyi seviyorsanız isimlerinizin yazılı olduğu kişiye özel 4 kişilik çay bardağı setlerini inceleyebilirsiniz. Bunlar, onunla ortak bir yaşam düşlediğinizi ifade etmek için güzel hediyeler.

  tiryaki-cay-seti-sevgililere-ozel (1)

  Uzun ilişkide, yıllar geçtikçe ihtiyaca yönelik hediye almak da ön plana çıkan bir alışkanlık olmaya başlıyor. Eğer sevgiliniz iş hayatında kullandığı aksesuarları önemsiyor ise, ona şık bir kutuyla birlikte kalem, kartvizitlik ya da ajanda alabilirsiniz. Tabii ki bunların üzerine notlar yazdırmak, üzerine onun adını işletmek kaydıyla. İlişkiniz uzun; ama yeni evliyseniz ikinizin fotoğraflarını içine yerleştirdiğiniz ahşap çerçeveler ya da ikinizin düğün fotoğrafından oluşan canvas tablolardan birini seçebilirsiniz.

  sevgiliye-ozel-ahsap-cerceve

  sevgiliye-ozel-ahsap-kalem-seti

  evli-ciftlere-resimli-canvas-tablo

  isimli-deri-kartvizitlik

  Aldığınız hediyenin yanında romantik bir ortam yaratmayı unutmayın. Belki de onu çok istediği bir ülkenin seyahatine çıkarabilirsiniz. Uzun ilişkiler de yeni ve duygusal anlara ihtiyaç duyar. Bu yüzden birlikte geçireceğiniz bir Sevgililer Günü daha olmasının tadını çıkarmaya ve sevgilinizle mutlu olmaya bakın. Birlikte nice Sevgililer Günleri geçirmenizi dileriz.