Teknoloji Tutkunu Babalar İçin Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir ?

Teknoloji Tutkunu Babalar İçin Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir ?

   

  Teknoloji Tutkunu Babalar İçin Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir? diye düşünüyorsanız, aşağıda yer alan hediye önerileri ile işiniz kolaylaşabilir. Gelişen teknolojiyi takip eden ve teknoloji meraklısı babaya hediye satın almadan önce, babanızın ürüne olan ihtiyaç durumunu gözden geçirmekte fayda olabilir.

  Akıllı telefon, tablet, maç ve sinema keyfini arttıracak led, plazma televizyonlar gibi sıklıkla kullanılan teknolojik ürünler, pahada yüksek olsa dahi, babanızı sevindirecek hediye seçenekleriniz arasında yer alabilir. Ancak teknoloji tutkunu ve meraklısı bir baba, yüksek ihtimal ile bunları çoktan satın almış olabilir. Bu sebeple, ufak bir hafıza yoklaması yapmak faydalı olabilir. Örneğin, daha önce üzerinde konuştuğunuz, birlikte gördüğünüz herhangi bir teknolojik ürün, hediye edebilirsiniz.

  Bütçe olarak, daha makul fiyatlara satılan, babanıza özel hardisk, usb bellek, kablosuz hoparlör gibi ürünler de hediye alternatifiniz olabilir. Bu noktada, babanızın yapmaktan hoşlandığı, hobilerini de göz önüne alarak, ona mutlu olabileceği bir hediye verebilirsiniz. Örneğin, fotoğrafçılık ile ilgilenen bir babaya, yarı profesyonel bir fotoğraf makinesi veya denizde kullanabileceği su geçirmez telefon kılıflarından hediye etmek de güzel bir fikir olacaktır.

  Kişiye Özel Kol Düğmesi Dikdörtgen

  Kişiye Özel Kol Düğmesi Dikdörtgen

  Üzerine isim baskılı bu kol düğmeleri babanıza babalar günü hediyesi olarak çok anlamlı bir hediye olacak. Erkekler bu tip aksesuara çok önem verirler. Özellikle sürekli gömlek giyen bir babaya sahipseniz kesinlikle bu kol düğmelerini almalısınız. Çünkü gömlek giymeyi seven erkekler genelde kol düğmelerini kullanamktan memnuniyet duyarlar
  Kişiye Özel Kol Düğmesi Dikdörtgen


  Mangal Tutkunlarına Tuzluk-Karabiberlik

  Mangal Tutkunlarına Tuzluk-Karabiberlik

  Piknik her ailenin en eğlenceli aktivitelerinden bir tanesidir. Mangal yapmayı sevmeyen baba da neredeyse yok denecek kadar az olur. Bu yüzden mangal yapmayı seven bir baba bu hediyeyi alır almaz sizleri ailecek pikniğe götürmek isteyecek. Ve bu tuzluk karabiberlik seti de işlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak
  Mangal Tutkunlarına Tuzluk-Karabiberlik


  Doktor babaya Kahve Kupası

  Doktor babaya Kahve Kupası

  Doktorlara alınabilecek kişiye özel doktorum kahve kupası.Hele bir de bu doktor bizim babamız ise hediye edebileceğiz harika hediyelerden bir tanesi olacaktır. Hiç düşünmeden bu kupa bardağı babanıza babalar gününde hediye edebilirsiniz. Kupa doktorlar için özel olarak tasarlandı ve sizlerin beğenisine sunuluyor.
  Doktor babaya Kahve Kupası


  Deri Kılıflı Flash Bellek

  Deri Kılıflı Flash Bellek

  Babalar gününe özel hediyeler arasından, hem teknolojik, hem de yaratıcı olan özel bir hediye verme fikri hoşunuza gidebilir. Üzerinde isim yazan ve kişiye özel olarak üretilen teknolojik ürünler, babalar için hediye alternatifleri arasında özel bir yer almaktadır. Kişiye özel olarak üretildikleri için, babanıza kendisini özel hissettirerek, ona verdiğiniz değeri rahatlıkla gösterebilirsiniz. Üzerinde isim yazılı veya imzalı olan, taşınabilir ve deri kaplamalı şarj cihazları hem şık, hem de oldukça işlevsel bir hediye seçeneği olabilir. Yine üzerinde isim yazılı olan usb bellek ve kartvizitlik setleri de, çalışma hayatına devam eden babalar için şık bir hediye olacaktır.
  Doktor babaya Kahve Kupası


  Kişiye Özel Metal Kartvizitlik

  Kişiye Özel Metal Kartvizitlik

  Babalar günü hediye seçenekleri arasında, teknoloji tutkunu babalar için, birçok hediye alternatifi mevcut. Babalar günü hediyeleri arasından, babanızın kullanmaktan zevk alacağı ürünü seçerek, bu günü daha özel hale getirebilirsiniz. Daha fazla hediye seçenekleri için hediyesepeti.com adresimizi muahakkak ziyaret edin.
  Doktor babaya Kahve Kupası


  Daha fazla hediye seçenekleri için TIKLAYIN

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply