Son Dakikaya Bırakanlar İçin Babalar Günü Hediyesi Önerileri

Son Dakikaya Bırakanlar İçin Babalar Günü Hediyesi Önerileri

  Haziran ayının 3. pazar günü kutlanan Babalar Günü’ne çok az kaldı ve hala hediyeniz hazır değil. Hayatınızın en önemli varlıklarından biri olan babanıza vereceğiniz hediyenin çok özel olmasını istiyorsunuz ama ona ne alacağınıza bir türlü karar veremediniz. Telaş yapmayın, sevginizi en sıcak şekilde ifade edebilmek için ne çok pahalı hediyelere ne de düzenlenmesi çok zor olan bir organizasyona ihtiyacınız var. Babalar Günü hediyesi önerileri nin arasına ekleyebileceğiniz kocaman bir öpücük, kalbinizden kopan sözcüklerin yer aldığı bir mektup ve lezzetli bir pasta da bu özel günü anlamlı hale getirebilir. Ayrıca hediyesepeti.com’da yer alan birbirinden özel hediyelerden sipariş ederek, bir iki gün içinde elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İşte bu hediye seçeneklerinden bazıları:

  En güzel babalar günü hediyelerini incelemek için babalar günü hediyesi sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

   

  1) İsme Özel USB, Kalem, Kartvizit Seti

  kartvizit-seti

  Babanızın baş harflerinin yazılacağı USB, kalem ve kartvizit seti, orijinal kutusuyla hem çok şık hem de sadece babanıza özel bir hediye seçeneği olarak hediyesepeti.com’da bulunuyor. Deri kaplamalı USB, metal kaplamalı kartvizitlik ve incecik bir tasarım ürünü olan kalem, asil görünümü ve kullanışlı olması sebebiyle babanızın yüzünü güldürecek.

  2) Ailenize Kanvas Tablo

  kanvas-tablo-hediye

  Babalar Günü, tüm ailenin bir arada olduğu ve mutlu dakikaların paylaşıldığı bir gün olması bakımından ayrıca önemlidir. Hediyepeseti.com’da bulunan kanvas tabloya ailenizin fotoğraflarını bastırabilir, resmin üzerine sizin için özel olan bir şiiri ya da kendi içinizden gelen cümleleri yazdırabilirsiniz. Farklı boyutlarda yer alan kanvas tabloya dilerseniz sadece babanızla olan fotoğraflarınızı bastırabilir ve ona olan sevginizi ifade eden sözlerinizi de yazdırabilirsiniz.

  3) Güzel Bir Yemek

  babalar-günü-yemeği

  Babanızın en sevdiği şarkıları açıp ona hazırlayacağınız muhteşem bir kahvaltı ya da en sevdiği yemekleri yaptığınız bir akşam yemeği de Babalar Günü ucuz hediyeler arasında manevi değeri yüksek bir seçenektir.

  4) Uçak Bileti

  hediye-uçak-bileti

  Babanıza verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de farklı yerleri gezip görerek güzel bir tatil yapmasını sağlayacağı uçak bileti. Çift kişilik uçak bileti mi aldınız? Babanızla beraber size de iyi yolculuklar!

   

  Diğer tüm babalar günü hediyelerini görmek için Tıklayınız

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply