Sizin İçin Listeledik: Sevgiliye Doğum Günü Mesajları ve Hediyeleri

Sizin İçin Listeledik: Sevgiliye Doğum Günü Mesajları ve Hediyeleri

  Doğum günleri kadın olsun erkek olsun herkes için en özel günler. Herkes böyle özel bir günde hediyeler, güzel mesajlar duymak ister ve böyle bir gün sevdiğiniz insanlara duygularınızı göstermek için en güzel fırsat olarak karşınıza çıkar. Özellikle sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor ise ona güzel bir sürpriz yaparak hoş mesajlar atabilirsiniz. Ama “sevgiliye doğum günü mesajları” nelerdir diye düşüyorsanız cevapları burada:

  1. Çiftlere özel hediyeler. Sevgiliye doğum gününde alınacak en romantik hediyelerin başında çiftlere özel hediyeler geliyor. Üzerinde isimlerinizin yazıldığı kadehler, çiftlere özel isim yazılan aksesuarlar, anahtarlık setleri, isimli kalpli çerçeveler ve daha aklınıza gelebilecek bir sürü hediye bu kategoriye girebilir. Bu tür bir hediyenin yanında, hediyenin romantizmime yakışacak birlikteliğinizi anlatan bir mesaj atabilirsiniz.

  kisiye-ozel-2li-sarap-kadehi

   

  dama-desenli-kartvizitlik-kalem-anahtarlik-seti

  “Seninle bir hayatım boyunca değil de, seninle her gün yeni hayatlara başlamak dileği ile… Doğum günün kutlu olsun bir tanem…”

  “Sevdiğim kadın, hadi tut ellerimi! Benimle bir ömür meydan oku her çaresizliğe. Her doğan günün sevincini benimle paylaş, her günü benimle tamamla. Her güne birlikte başlamak ve bitirmek dileği ile nice yıllara…”

  2. Kişisel hediyeler. Sevdiğini o özel insana doğum gününde alacağınız ikinci hediye seçeneği kişisel hediyeler oluyor. İster arkasına ismini yazdırabileceğiniz bir saat, ister çakmak isterseniz sevdiğini insanın karakalem resmini yaptırabileceğiniz özel ahşap bir çerçeve olsun sevdiğinizi kişisel hediyeler ile gösterirken oldukça çok seçeneğiniz var. Bu tür bir hediye almak isteyenler hediyenin yanında daha özel bir mesaj atabilir.

  siyah-beyaz-duvar-saati

   

  “Sevgilim, çiçeğim… Doğum günün kutlu olsun. Kötülüklerden, dertlerden uzak bir yaşamın olsun. Mutlu ömründe dertler sana yasak olsun.”

  “Sen Allah’tan istenen mutluluk, göklere uzanan ellerimsin. Sen gönlümden süzülen yaş, tek düşüncemsin. Sen yaşadığım ömür, sevincim, dertlerim ve en güzel günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun…”

  3. Hediye sepetleri ve sevimli hediyeler. Sevgiliye doğum gününde alınabilecek hediyelerden bir diğeri de lezzetli çikolatalar, şekerlemelerle ve peluş ayıcıkla süslü hediye sepetleri oluyor. Üzerine “İyi ki Doğdun Sevgilim” tarzında mesajlar yazdırabileceğiniz ayıcıklar ve kupalardan oluşan hediye sepetlerinde aynı zamanda orijinal takılar da bulabilirsiniz. Bu hediyelere özel eklenebilecek mesajlar ise duygularınızı dile getirecek sevimli bir tarzda olmalı.

  ozel-kutusunda-cikolata-kalp-yastik-ve-sevimli-ayicik

  “Kalbimi sana versem korur musun? Sözcüklerle anlatsam sevdamı bir ömür hatırlar mısın? Sana sorsam “Ömrüm” olur musun? Sevgilim; doğum günün kutlu olsun…”

  Sevdiğiniz insana duygularınızı yansıtacak bu ve benzeri hediye ve mesaj seçenekleri ile duygularınızı anlatabilir, O’na unutulmaz bir doğum günü yaşatabilirsiniz.