Şirket Çalışanlarına Özel Alternatif Kurumsal Hediyeler

Şirket Çalışanlarına Özel Alternatif Kurumsal Hediyeler

  Kim demiş kurumsal hediyeler olmaz diye Hediye Sepetinde hepsi var. Şirket çalışanlarına özel en üst rütbeden tutun en alt kademeye kadar her kesime alabileceğiniz kişiye özel hediyeler bu sayfada sizleri bekliyor.  Eğer patronsanız personelinize tebrik amaçlı kişiye özel ofis hediyelerinden yaptırabilir ve özel olarak hediye edebilirsiniz. Şirkette ki tüm çalışanlara da satın alabileceğiniz ve özel olarak yaptırabileceğiz birçok hediye seçeneği burada mevcut. Başka şirketlere jest amaçlı bu kurumsal hediyelerden yaptırabilir ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz.  Patronlarından personeline, personelde patronlara ve iş arkadaşlarınıza satın alabileceğiniz kişiye özel kurumsal hediyeleri sizde sevdiklerinizde çok beğenecektir.

  Terfi hediyesi olarak ofis arkadaşlarınıza yeni işe giren arkadaşlarınıza hayırlı uğurlu olsun diyerek alabileceğiniz birbirinden özel hediyeleri yaptırabilir ve arkadaşlarınıza özel olarak hediye edebilirsiniz.  Kademe olarak üst sınıfa atlayan ve kariyerinde önemli bir noktaya gelen sevgilinize de bu kurumsal hediyelerden yaptırabilirsiniz. Bayan sevgili veya hiç fark etmeksizin erkek sevgiliye de bu özel şık hediyelik eşyaları özel olarak satın alabilirsiniz. İş arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi olarak da alabilirsiniz tebrik amaçlıda alabilirsiniz. Seçim size kalmış, şunu söyleyebilirsiniz ki bu tür hediyeleri kim alırsa alsın çok beğenir ve size olan sevgisiz bir kat daha artar. Sizde sevdiklerinize ve iş arkadaşlarınıza hatta sevgilinize kurumsal hediyelerden alabilir ve özel olarak yaptırabilirsiniz.  Bu hediyelere kimse hayır diyemeyecek ve çok sevecek…

  Deri Kılıflı İsme Özel Kalem Seti

  Deri Kılıflı İsme Özel Kalem Seti

  İş yerindeki arkadaşlarınıza veya çalışanınıza hediye edebileceğiniz deri kılıfında isme özel kalem seti. Terfi hediyesi olarak da verebilir üzerine isim yazarak da özelleştirebilirsiniz. Sürekli kalemle işi olanlara da alınabilecek en güzel hediyelerden. Bu kalemi alan herkes kesinlikle çok beğenecektir. Yeni belgeler bu kalemle imzalanacak.
  Deri Kılıflı İsme Özel Kalem Seti


  Kurumsal Logolu Taşfoto

  Kurumsal Logolu Taşfoto

  Patronlara özel olarak yaptırılabilecek kurumsal logolu taş foto. İş yeri sahiplerine özel olarak yaptırabileceğiniz kişiye özel dekoratif eşya. Yeni iş yeri sahiplerine veya uzun yıllar emeğinin karşılığını fazlasıyla veren iş sahiplerine özel olarak yaptırılabilecek kişiye özel muazzam bir hediyelik eşya.
  Kurumsal Logolu Taşfoto


  Kişiye Özel Hediye Not Defteri

  Kişiye Özel Hediye Not Defteri

  Üzerine isim ve soy isim yazdırabileceğiniz kişiye özel hediyelik not defteri. İş arkadaşlarınıza, sevgilinize ve ailenizden birine özel olarak satın alabileceğiniz ve üzerine isim işletebileceğiniz harika bir deri not defteri. Sevdiklerinizin iş yerinde ufak tefek notlarını alabileceği ve gereğinden fazla işe yaracak olan çok özel bir hediye.
  Kişiye Özel Hediye Not Defteri


  İmza Tasarımlı Çek Cüzdanı

  İmza Tasarımlı Çek Cüzdanı

  Havalı patronlara ve zengin iş adamlarına özel olarak yaptırılabilecek imza tasarımlı çek cüzdanı. Bu deri cüzdanın üzerine hediye sahibinin ismini işletebilir ve özel bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. İş sahiplerinize, başarılı iş adamlarına, babanıza veya patronlarınıza özel olarak yaptırabileceğiniz büyüleyici bir hediye olacaktır.
  İmza Tasarımlı Çek Cüzdanı


  Erkek İçin Hediyelik Kutulu Set

  Erkek İçin Hediyelik Kutulu Set

  Erkeklere özel çok özel bir set, zarif kravat, kişiye özel kol düğmeleri ve kişiye özel kredi kartlığın bulunduğu hediyelik eşya setini erkek arkadaşlarınıza özel olarak hediye edebilirsiniz. Veya iş yerinizde ki en yakın erkek arkadaşınıza bu özel zarif seti büyük bir mutlulukla satın alabilir ve gönül rahatlığıyla hediye edebiliriniz. Hiçbir erkeğin hayır diyemeyeceği, uzun yıllar kullanabileceği ve çok seveceği bir hediye olacaktır.
  Erkek İçin Hediyelik Kutulu Set


  Logolu USB Bellek

  Logolu USB Bellek

  Şirketler için özel olarak tasarlanan anahtar figürlü üzerine logo basılabilen usb bellek. İş yerinde ki tüm çalışanlarınıza hediye edebileceğiniz ve üzerine şirket logonuzu da bastırarak reklamınızı da yapabileceğiniz muazzam bir personel hediyesi olacaktır. Patronlar için özel olarak tasarlanan bu özel usbleri dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.
  Logolu USB Bellek


  Logolu Cam Bardak Altlığı

  Logolu Cam Bardak Altlığı

  Şirket yetkililerinin özel olarak ilgilendiği ve çalışan tüm personeli düşünerek özel olarak yaptırabileceği logo tasarımlı cam bardak altlığı. Çaylarınızı ve kahvelerinizi şirket logolu bardakaltlıklarından yudumlayabilir ve personelinize özel olarak hediye edebilirsiniz veya kimseye bir şey demeden bir personel olarak kendinize de özel olarak yaptırabilir hatta birkaç arkadaşınıza daha yaptırarak onlara da hediye edebilirsiniz.
  Logolu Cam Bardak Altlığı


  Kurumsal Hediyelik - Personel Ödülü

  Kurumsal Hediyelik – Personel Ödülü

  Özel sektörde çalışanlara kurumsal hediyelik personel ödülü, Ayın çalışanına veya yılın en verimli personeline özel olarak yaptırabileceğiniz ve onu en özel şekilde ödüllendirebileceğiniz hayatı boyunca unutamayacağı harika bir masaüstü dekoratifi. Kurumsal hediyeliklerde en önemlisi ve en özeli olan bu dekoratif eşyayı büyük bir mutlulukla personeline hediye edebilirsiniz. Emin olun bu hediyeden sonra personelinizden daha çok verim alacaksınız.
  Kurumsal Hediyelik - Personel Ödülü


  Logolu USB Bellek

  Logolu USB Bellek

  Bayanlara ya da erkeklere özel olarak yaptırılabilecek kişiye özel imzalı not defteri. İş yerinde ki arkadaşlarınıza veya sevgilinize özel olarak bu not defterini hediye edebilirsiniz. Uzun yıllar kullanılabilecek ve fazlasıyla iş görebilecek olan not defterini güzel bir sürpriz yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  Logolu USB Bellek


  İsimli Kalem Seti

  İsimli Kalem Seti

  Çok şık bir tasarıma sahip olan özel kılıfında oldukça kaliteli eşsiz kişiye özel kalem seti. Personelinize özel olarak yaptırabilirsiniz. Ya da iş yerinizde ki en yakın arkadaşlarınıza özel gün hediyesi olarak misal doğum günü hediyesi olarak da yaptırabilir ve özel kutusunda hediye edebilirsiniz. Üzerine isim işletebilir ve kalemin farkını ortaya koyabilirsiniz.
  İsimli Kalem Seti


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply