Sevgiliye Verilebilecek En Güzel Yıldönümü Mesajları

Sevgiliye Verilebilecek En Güzel Yıldönümü Mesajları

  Uzun soluklu birlikteliğin sırrı, çiftlerin karşılıklı olarak birbirine verdiği değer ile mümkün kılınır. Ona verdiğiniz değeri her ne kadar sözlerinizle, ona bakışlarınızla, sıcacık bir sarılmanız ile belli ediyor da olsanız, yazacağınız bir mesaj veya vereceğiniz bir hediye yıl dönümü gibi size özel o günü ölümsüzleştirecek, sevgilinizin gözlerinin içinin parlamasını sağlayacaktır.

  Sevgiliye yıldönümü mesajları adına, klişe sözlerden, kalıplaşmış ve bir çok kişi tarafından aynı biçimde kullanılan şiirler yerine, size özel anlarla bütünleşmiş mesajlar ya da kendinize özgü anlatımınızla bezeli bir yazı emin olun sevgilinizin kalbinde taht kurmaya yetecektir. Tamamen size özgü sevgiliye yıldönümü mesajları için yapmanız gereken ilişkinizdeki en özel anları aklınızdan teker teker geçirmek. Tanışma anınızdan, ilk kez buluştuğunuz güne, ilk yakınlaşma anınızdan, baş başa yediğiniz ilk yemeğe, birlikte izlediğiniz ilk filmden, birlikte ağladığınız ana kadar her özel anı düşündükten sonra sırada tüm o anları sevgiliye yıldönümü mesajları haline dönüştürmek var. Bunun adına teknolojinin nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Fakat bu özel anları sms mesaj ya da akıllı telefon uygulamaları yardımı ile sevgiliye iletmek yerine, bu sözleri sevgilinizin ömür boyu saklayabileceği somut bir hediye üzerine bastırabilirsiniz. Bu bir, sevgiliye özel mesajlı kalpli saat olabilir ya da sevgiliye özel kapaklı fotoğraf albümü olabilir.

  Yıldönümü İçin Hediyelik Albüm

  Yıldönümü İçin Hediyelik Albüm

  Yıldönümü İçin Hediyelik Albüm

  Yıldönümü İçin Hediyelik Albüm
  Sevgiliye verilebilecek en güzel hediye onunla çekilmiş olduğunuz fotoğrafları koyabileceğiniz romantik bir albüm olur. İster sevgililer gününde isterseniz de doğum gününde hediye edebileceğiniz bu albüme sevgiliniz çok bayılacak. Oldukça romantik bir hediye olacak bu hediye ile birlikte geçirdiğiniz zamanlardan kalan anılarınızı bu albüm ile pekiştirecek ve her zaman hatırlayacaksınız. Sipariş vermek için hemen tıklayın.

  Yıldönümü İçin Hediyelik Albüm
   


  Sevgiliye yıldönümü mesajları için hazırladığınız mesajları iletmenin elbette birden fazla yolu var. Gelenekselci ruhla, yaratıcılığınızı birleştirip, sevgilinizi yıl dönümünüz için mükemmel bir hediye ile şaşırtabilirsiniz. Hazır alabileceğiniz bir hediyeye emeğinizi de katarak hazırlayacağınız bir hediye daha değerli ve özel hale gelip, yıl dönümü hediyesi için unutulmaz bir an yaratacaktır. Sevgiliye hediye edilmek üzere özel kutusunda çikolata, kalp yastık ve sevimli ayıcık alıp, içine iliştirdiğiniz notlarla sevgilinizin gönlüne taht kurabilirsiniz. Kutunun içine sevgilinize söylemek istediğiniz onu mutlu edecek mesajlar, size özel küçük anlar, onun en sevdiğiniz huyları, ona aşık olmanıza sebep olan onlarca yazılı olduğu bir sürü küçük zarfa konulmuş kağıtlar yardımı ile, sevgilinizin ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

  Size kendi seçtiğimiz bir kaç yıldönümü mesajlarından örnekler gösterelim;


  Herkesin hayatında birlikte yaşlanmayı hayal edeceği birisi olmalıydı, ben seninle yaşlanmak istedim…
  Yalnız uyuduğu gecelerde yatağının sol yanındaki boşluğu dolduracak birisi olmalıydı, ben sol yanımda hep sana sığındım…
  Birlikte uyanılan sabahlarda yüzünü güldürecek birisi olmalıydı, ben sabahları seninle uyanmayı seçtim…

  Canım tatlıdır aslında benim. Buna rağmen kolumu ısırışlarına, yanaklarımı ve burnumu sıkışlarına, sımsıkı sarılışlarına katlanabiliyorum. Acı hissetmiyorum ve biliyorum; yıllar boyunca buna tabii tutulacağımı bilsem, yine de bunun acısını hissetmemeye devam edeceğim. Zira senin yanın, benim gücümün nirvanaya ulaştığı tek yer…
  En güzel hissettiğim, en mutlu olduğum, en çok güldüğüm, duygularımın tabir-i caizse tavan yaptığı en güzel yerdir; yamacın… İyi ki varsın seni seviyorummm..

  Dilimden düşmeyen şarkım ağzımdan düşmeyen lokmam, düşümden düşmeyen düşüm, yüreğimden düşmeyen duam, aklımdan düşmeyen sevdamsın sen..

  Zamanına ömrümüz yeter de, yaşamamız gerektiğinde; kıyafetlerini önce yıkayıp, sonra da dağ gibi olsa bile; hiç bıkmadan ütülemek isteyeceğimsin. Her sabah sıkılmadan kahvaltısını hazırlayıp, ekmeğine reçel süreceğim, çayını demleyeceğimsin. Uyuya kaldığı her yerde, üzerine örtüsünü örteceğimsin. Rabb’im nasip eylesin. Amin…
  Yıldönümünüze Özel Çift Tişörtü

  Yıldönümünüze Özel Çift Tişörtü

  Yıldönümünüze Özel Çift Tişörtü

  Yıldönümünüze Özel Çift Tişörtü
  Sevdiğiniz insanla yıldönümünüzü kutlamak için alabileceğiniz en tatlı hediyelerden birisi olan çift tişörtü ile ilişkinizin başlangıcına özel bu güzel baskılı tişörtleri giymekten mutluluk duyacaksınız. Yıldönümünüz için özel olarak baskılatacağınız bu çift tişörtlerini giyerek herkese ne kadar iyi bir çift olduğunuzu bir kez daha göstereceksiniz. Detaylar için hemen tıklayın.

  Yıldönümünüze Özel Çift Tişörtü
   


  Bu adam; benim yaşamam gereken her şeyi yaşayabileceğim tek şehir, sığınabileceğim tek liman, ısınabileceğim tek güneş, ıslanabileceğim tek yağmur, serinleyebileceğim rüzgar, mutlu oluşlarımın adıdır bundan sonra.


  Evet, sen sen. İyi ki varsın. Benimle olduğun için değil. Sadece olduğun için. Seni tanımış olmak bile yeterli bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak, aksi iddia edilmeyecek şekilde “dünya yaşanılacak bir yer demek için”. Bir gün benden gitsen bile, bu dünyada bir sen olduğunu bilmek her zaman mutlu edecek beni, umut ve huzur verecek. O nedenle aklıma gelen en güzel şükrü ediyorum: İyi ki varsın.


  İçimi ilk titrettiğin gün geliyor aklıma. Hala o kadar güzelsin ki, hala o kadar içten ve olabildiğince kendin. Sen seviyorum kadın! demekten hiç bıkmadığım, usanmadığımsın. Seni seviyorum kadın çünkü sen dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir melek, insanın aklının almayacağı kadar sevgili dolu bir rüya, kimseni beni sevmeyeceği kadar beni sevebilen aşk tanrısısın. Eros daha ilk oku yaya koyduğu anda biliyordu bizim ne kadar birbirimiz için yaratıldığımızı ve on ikiden vurdu. Yıllar önce bugün içimin titreyişi hala aynı şiddetle hissettiriyor kendini. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.


  Hoş geldin demeliyim önce. Ömrüme hoş geldin adam. Ellerinle, gözlerinle, yüreğinle, sevginle, kalbinle ve bitmeyen aşkınla hoş geldin ömrüme. Kalbimin içinde çırpınan kuşun kanadı oldun, ağlayan gözlerimin mendili, bükük boynumun omzu, atan kalbimin nedeni oldun. Her sabah gülerek uyandım senin sayende, her gece huzurla koydum başımı yastığa. Dilimden dökülen bütün dualar senin için göğe yükseldi ve ben bugün en çok gelişine mutlu oldum. Bana geldiğin güne hoş geldin. İyi ki hayatımdasın.

  Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi

  Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi

  Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi

  Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi
  Sevgilinize özel yıldönümü hediyesi almak istiyorsanız bunu şarap kadehleriyle yapmalısınız. Beraber geçireceğiniz romantik bir akşam için özel olarka baskılatabileceğiniz bu şarap kadehleri, aşkınızın en büyük temsili olacak. Romantik gecelerin en romantik hediyesi olan şarap kadehlerini kız arkadaşınız görünce oldukça mutlu olacak.

  Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi
   

  Sevgiliniz İçin Kalp Masa Saati

  Sevgiliniz İçin Kalp Masa Saati

  Sevgiliniz İçin Kalp Masa Saati

  Sevgiliniz İçin Kalp Masa Saati
  Kız arkadaşınız için yıldönümünüze özel olarak alabileceğiniz bu masa saati, kız arkadaşınızın çok hoşuna gidecek. Evde ya da iş yerinde kullanabileceği bu masa saati ile saate her baktığında sizi hatırlayacak ve her defasında sevincine hakim olamayacaktır. Yıldönümünüz için seçebileceğiniz en romantik hediyelerden birisi olan bu masa saatini ve daha fazlasını görmek için hemen tıklayın.

  Sevgiliniz İçin Kalp Masa Saati

  Yıldönümüne Özel Duvar Saati

  Yıldönümüne Özel Duvar Saati

  Yıldönümüne Özel Duvar Saati

  Yıldönümüne Özel Duvar Saati
  Yıldönümünüz için evinize alacağınız bu romantik duvar saati ile evliliğinizi en iyi şekilde kutlayacaksınız. Sevdiğiniz kadının oldukça seveceği bu hediye ile yıldönümünüzü romantik bir şekilde geçirebilecek ve aşkınızı daha da ileri boyutlara götürebileceksiniz. Sonsuz sevgiyi yaşadığınız ilişkinizde nice yıldönümleri için sevdiğiniz kadına alacağınız bu duvar saati zamanı her zaman aşkınıza göre geçirecek.

  Yıldönümüne Özel Duvar Saati
   

  Daha fazla hediye seçeneği için hemen Hediye Sepeti‘ne tıklayın!