Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi için Romantik Fikirler

Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi için Romantik Fikirler

  Hayatınızdaki en özel insan olan sevgilinizle, mutlu bir şekilde geçen koca bir yılı daha geride bıraktınız. İnişleri ve çıkışları ile aşk dolu geçen bu yılda birçok hatıranız oldu. Ancak bu hatıralarınız artık geçmişte kaldı. Artık önünüzde yaşanacak aşk ve mutluluk dolu yeni anılar var. Sevgilinizle olan birlikteliğinizi pekiştereceğiniz bu yeni döneme girerken, yıllar boyu hatırlanacak özel bir yıl dönümü kutlamaya ihtiyacınız var. Bu özel kutlamayı süslemek için alacağınız birçok hediye bulunuyor. Peki sevgiliye yıl dönümü hediyesi olarak ne alacağınızı biliyor musunuz?

  6f092bc70cce3cbbc851edcc21d7c88a

  Sevgiliniz ile kutlayabileceğiniz birçok yıl dönümü var. Sevgiliniz ile birlikte olmaya başladıktan sonra birinci ay dönümünüzü kutlar ve sevgilinize ilk hediyenizi alırsınız. Daha sonra mutluluk dolu bir yıl geçirdikten sonra yıl dönümünüzü kutlarsınız. Bu noktada artık her yıl sevgilinize hediye almaya başlarsınız. Ve en sonunda evlilik günü gelip çattığında hediye listenize bir madde daha eklenmiş olur: evlilik yıl dönümü hediyesi!

  DAHA FAZLA YILDÖNÜMÜ HEDİYESİ İÇİN TIKLAYIN

  Listenizde yer alan yıl dönümleri için alabileceğiniz farklı hediye seçenekleri mevcut. İlk olarak tanışmanızdan başlayalım. Tanışma yıl dönümünüz, evlilikten farklı olarak sadece siz ve sevgilinize ait özel bir gündür. Tanıştığınız günde sadece size ait hatıralar bulunuyor. Bu yüzden tanışma yıldönümü hediyesi için alacağınız romantik hediye sadece size ait özellikleri barındırmalı.

  Sevgiliye Özel Ahşap Çerçeve

  Sevgiliye Özel Ahşap Çerçeve

  İlk tanıştığınız güne ait bir fotoğraf var ise, ikinizin adının yazdığı bir çerçeveye koyarak özel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Yıllar içinde önemi artacak bir hediye isterseniz, içine birlikte geçen anılarınızı koyabileceğiniz ve kapağında ikinizin bir resmi olan bir fotoğraf albümünü düşünebilirsiniz. Mesela buna ne dersiniz?
  Sevgiliye Özel Ahşap Çerçeve


   

  Kalp Desenli Fotoğraf Albümü

  Kalp Desenli Fotoğraf Albümü

  Sevgilinizle özel anlarınızın bir albümde toplanmasına ne dersiniz? Hem de sadece ikinize özel bir albümde… Retro görünümlü bu ahşap fotoğraf albümü son derece romantik ve anlamlı bir hediye. Sipariş vermek için tıklayın
  Kalp Desenli Fotoğraf Albümü


  Pırlanta Tek Taş Yüzük

  Pırlanta Tek Taş Yüzük

  Evlilik yıl dönümü için alacağınız hediyeler ise tanışma yıl dönümlerinden farklı olarak daha şık ve sofistike olmalı. Her yönüyle hayatınızda bir dönüm noktası olan evlilikler, sevgilinizle beraber yürüdüğünüz uzun bir yolu ifade eder. Bu yolun yıldönümü denen duraklarında sevgilinize alacağınız şık bir hediye birlikteliğiniz bir simgesi olacaktır. Özel bir gün olan evlilik yıl dönümünüzde eşinize pırlanta bir yüzük veya kolye hediye edebilirsiniz. Aldığınız değerli takıya yıl dönümü tarihini yazdırmanız hediyenizi daha da anlamlı kılacaktır.
  Pırlanta Tek Taş Yüzük


  Pırlanta Taşlı Anahtar Kolye

  Pırlanta Taşlı Anahtar Kolye

  Hediyenizin sevgilinizin beğenileri doğrultusunda olduğuna dikkat etmelisiniz. Çiçek sevmeyen sevgilinize, çiçek şeklinde bir pasta almanız daha uygun olacaktır. Ayrıca yıl dönümlerinizde romantik bir hediye almak için illaki pahalı bir hediye almanıza da gerek yok. Küçük ama anlamlı hediyeler, sevgilinizi en çok mutlu edecek hediyeler olacaktır. Unutmayın ki dünya üstünde sevgilinize verebileceğiniz en romantik hediye ona olan aşkınızdır!
  Pırlanta Taşlı Anahtar Kolye