Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

  Yeni takvimler ve ajandalarla birlikte yepyeni kararların alındığı, yeni başlangıçların yaşandığı, yeni yıl heyecanıyla dolduğumuz yılın ilk gününe girerken sevgiliye unutamayacağı bir hediye vermek herkesin hayali. Geçen senelerden ders alıp bu yıl hediye işini son ana bırakmamak sizin lehinize sonuçlanacaktır. Sevgiliye yılbaşı hediyesi alırken öncelikle hediyeniz sevgilinize kendini özel hissettirmeli, ayrıca hediyenizin diğer yıllardan farklı olması da son derece önemli. Aldığınız hediye ne olursa olsun üzerinde düşünüldüğü hissini sevgilinize yansıtmalısınız. Yoksa önümüzdeki yılbaşına kadar aldığınız hediye başınıza kakılabilir, bizden söylemesi!

   

  Sevgiliye Hediye Kalp Masa Saati

  Sevgiliye Hediye Kalp Masa Saati

  Canınız, biriciğiniz, sevgilinize alınabilecek en güzel hediyelerden biri olan kalp formundaki bu masa saati sevgilinizin çalışma masasının en güzel köşesinde yerini alacak. Klasik bir hediye gibi görünse de hediyeniz üzerine sevgilinizin adını yazdırmanız yılbaşı hediyenizi çok anlamlı hale getirecek. Bundan emin olabilirsiniz.
  Sevgiliye Hediye Kalp Masa Saati


  Takvimli Mouse Pad

  Takvimli Mouse Pad

  Yılbaşı hediye fikirleri denince ilk akla gelen hediyelerden biri de takvimdir aslında. Ancak bu takvim çok daha özel. Üzerine sevgilinizle beraber bir resminizi ve sevgilinize özel notunuzu ekletebileceğiniz bu takvimli mouse pad ile yeni yılda da sevgilinizin bir an bile aklından çıkmayacaksınız. Hem işlevli hem de özel olan bu hediye yılbaşı için mükemmel bir seçim!
  Takvimli Mouse Pad


  Dudak Telefon

  Dudak Telefon

  Dudak telefon tam da sevgilinize göre bir hediye olacak. Kız arkadaşınızın odasına çok yakışacak bu telefon ile siz de ona her istediğinizde ulaşabilmenin tadını çıkaracaksınız. Yılbaşı hediyesi konseptine uygun kırmızı rengiyle bu ev telefonu ile aynı zamanda sevgilinize nostalji de yaşatacaksınız.
  Dudak Telefon


  Şampanya Kadehi Seti İsme ve Tarihe Özel

  Şampanya Kadehi Seti İsme ve Tarihe Özel

  Yılbaşı hediyelerinin vazgeçilmezi olan yılbaşı hediye sepeti fikrini biraz daha geliştirmenin vakti geldi. Hele ki söz konusu hediye sevgiliyeyse biraz daha özel bir sepet hazırlamanızda fayda var. Yılbaşına şampanyanızı patlatarak girme keyfini biraz daha özel hale getirmek için yılbaşı hediye sepetinize isme ve tarihe özel yaptırdığınız şampanya kadehi setini sepetinize ekleyin. Kişiye özel hale getirilmiş bu şampanya kadehleri ile kutlamalarınız çok daha özel hale gelecek.
  Şampanya Kadehi Seti İsme ve Tarihe Özel


  Ahşap Çerçeve Yılbaşı Hediyesi

  Ahşap Çerçeve Yılbaşı Hediyesi

  Tam anlamıyla bir klasik haline gelen hediyelerden olan çerçeveler çoğumuz için kolaya kaçmak gibi de algılanmakta. Ancak siz bu hediyeyi alışılagelmişin çok dışında bir sunumla çok özel bir hediye haline getirebilirsiniz, çünkü bu çerçeve tamamen size ve sevgilinize özel olacak. Ahşap üzerine yıl ve isim yazdırabileceğiniz bu çerçevenin içine sizin ve sevgilinizin bir arada olduğu bir fotoğrafı koyarak, yılbaşında sevgilinize verin. Aradan yıllar geçtikten sonra bile bu çerçeve sevgilinizi o yıla geri döndürecek ve yüzünde sıcacık bir tebessüm oluşturacak. Zaten hediyeler de bunun için değil mi?
  Ahşap Çerçeve Yılbaşı Hediyesi


  Daha fazla hediye seçenekleri için TIKLAYIN