Sevgiliye Özel Sözler

Sevgiliye Özel Sözler

    Herkes aşkını, özlemini ve sevgilisine olan bağlılığını çok farklı şekillerde ifade eder. Kimileri bunu hediyeler alarak gösterir kimileri de küçük sürprizler yaparak sevgisini belli eder. Ancak hiç şüphesiz kadınların en çok hoşuna giden şey aşk cümleleridir. Sevgiliye özel sözler denince akla ilk “seni seviyorum” gelir. Sevdiğinize farklı ve güzel sözler söyleyerek onu ne kadar çok sevdiğinizi çok güzel bir şekilde ifade edebilirsiniz. Üstelik bu sayede sevgi bağınızı güçlendirmiş olacak, aşkınızı daha derinden yaşama imkânı bulabileceksiniz.

    720e4b4220544f39859a217826946b0b

    Günümüzde arama motorlarına bakarak çok güzel ve özel mesajlar bulabilirsiniz. Bunlardan seçim yaparak sevdiğinize olan duygularınızı kolaylıkla ifade edebilirsiniz. Özellikle ünlü düşünürlerin ve şairlerin yazmış oldukları özel mesajlar en romantik sevgi mesajları arasında yer alıyorlar. Bu şairler arasında en beğenilenlerinden biri romantik şiirleriyle gönüllerde taht kuran ve romantik âşıkların beğenisini kazanan Özdemir Asaf’tır. “Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden. Sana âşık olduğumu ölsem söyleyemem.” sözü aşkı ifade edebilecek en güzel sözlerden biri olabilir. Bir diğer hasret kokan Özdemir Asaf sözü de “Tek kişilik miydi ki bu şehir, sen gidince bomboş kaldı.” Bunlara benzer pek çok güzel sözü olan şairin, kitapları ve ünlü sözleri size ilham kaynağı olabilir. Onun sözlerini kullanarak sevgilinizin kalbini kolaylıkla kazanabilirsiniz. Romantik âşıkların en beğendiği aşk şairlerinden biri de Cemal Süreyya’dır. “Açık çay içerdi hep, demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş. Öyle derdi…” gibi hem anlamlı hem de aşkı çok güzel ifade eden sözleriyle sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. İsterseniz Mevlana’nın en ünlü sözlerinden bir derleme yaparak sevgilinizi mesaj yağmuruna tutabilir ona çok romantik dakikalar yaşatabilirsiniz. Mevlana’nın “Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var” sözü başlangıç mesajınız olabilir.

    Sevgiliye özel sözler söylerken onu mutlu edebilecek küçük bir hediye de verebilirsiniz. Bunun için pahalı bir hediye seçmeniz de gerekmez. Sadece sevginizi ifade edebileceğiniz, ona birlikteliğinizi hatırlatabilecek bir hediye sevgilinizin gönlünü kazanmanıza olanak sağlayabilir. Eğer sevgiliniz özlü sözlerden hoşlanıyorsa ona her güne özel mesajı içinde barındıran Aşk Kavanozu’nu hediye edebilirsiniz. Yılın her günü için bir mesaj bulunan bu kavanoz sayesinde yanında olmasanız bile aşk sözlerinizle onu mutlu edebilirsiniz.