Sevgiliye Özel Hediyeler ile Farkınızı Hissettirin!

Sevgiliye Özel Hediyeler ile Farkınızı Hissettirin!

  Sevgililer Günü, klişe bulsanız bile, hayatınızdaki insanı görmezden gelemeyeceğiniz bir gün. Belki size hediye almasını beklemiyorsunuz ama o unutulmadığını bilsin istiyorsunuz.

  Tabii ki klasik hediyelerin de güzel yanları var. Bir demet kırmızı gülün ya da bir paket kaliteli çikolatanın beğenilmemesi mümkün değil. Sevgilinize bu özel günde kalbinizde olduğunu en iyi şekilde hatırlatacaktır. Ancak çiçekler vazoda, çikolatası tatlı dilinde eriyip gittiğinde, belki de ona daha kalıcı bir hediye vermiş olmayı diliyor olacaksınız. Bu sebeple, şubat ayı yaklaşırken her sevgilinin aklında aynı şey vardır: Ona en özel, en uygun hediyeyi nasıl bulurum?

  Eskiden sevgiliye özel hediyeler dendi mi akla gelen şeyler belliydi. Kadınlar sevgililerine bere ya da atkı örer; aldığı bir hediyeyi el becerisiyle sevgilisine özel hale getirmeye de çalışabilir. Erkeklerin işi biraz daha zordur, kendi becerilerine uygun bir hediye hazırlamaya uğraşırlar. Bu onlar için kimi zaman çiçeğin yanına ekleyecekleri şiirleri, kimi zaman kendi çizdikleri bir resimdir.

  Hâlâ da özeldir bu hediyeler. Yüzümüze tebessüm, kalbimize sıcaklık verir. İlişkide bir kilometre taşı gibidir aslında.Ama her sene aynı hediyeleri vermek istemediğimiz gibi, çoğu zaman herkesten farklı olmayı da tercih edeceğimiz kesindir. O yüzden Sevgililer Günü yaklaşırken, hem en orijinal fikirler, hem uygun bütçe, hem de diğer yarımız için en içten duygularımızı bir araya getiririz. Tabii ki artık teknoloji de yanımızda. Bakın sevgilinize hediye edebileceğiniz kişiselleştirilmiş hediye için seçenekleriniz neler:

  1. Özel Yap-Boz: Üzerinde birlikte fotoğrafınızın olduğu, istediğiniz notu da ekleyebileceğiniz bir yap-bozu birlikte tamamlamak eğlenceli olmaz mı?

  resimli-puzzle-a3---130-parca

  2. Kişiye Özel Çikolatalar: İstediğiniz çeşide göre hazırlanabilen lezzetli çikolatalar… İsterseniz paketinde fotoğrafınız olsun, isterseniz çikolatanın şeklini siz seçin…

  tarihli-sevgiliye-ozel-cikolata-kutusu

  3. Özel Baskılı Yastık: Bir yastıkta kocamak isteyen çiftler için, üzerine resim ve isim bastırılmış şirin yastıklardan daha kullanışlısı olabilir mi?

  4. Özel Baskılı Bardak: Hediyem hem ona özel olsun, hem de her gün kullanabilsin istiyorsanız, bir porselen bardak üzerine resminizi bastırabilirsiniz

  kisiye-ozel-2li-sarap-kadehi

  5. İsim Yazılı Kalem: Hem şık, hem kullanışlı, hem de her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir seçenek… Silindir kutusuna ve içerisindeki şık kaleme aşkınızın adını yazdırın.

  sevgiliye-ozel-ahsap-kalem-seti

  6. Kişiye Özel Battaniye: Bu seçeneğin var olduğunu bile birçok kişi bilmezken, sevgilinizi isimlerinizin yazılı olduğu bir battaniye ile ısıtın.

  Ben Çok Daha Farklı Bir Seçenek Arıyorum Diyenlere:

  Hem kişiye özel, hem kullanışlı, üstelik de hem erkek hem de kadınlara verilebilecek bir hediye seçeneği: Kişiye özel defterler.

   deri-not-defter-kalem-seti

  Ön ve arka kapağı istediğiniz desen, yazı, renk seçenekleri ile kişiselleştirilebilen bu defterlerin yaprakları; hem sağlam hem de şık el dikişi ile bir arada tutuluyor. Üstelik yaprak sayısı ve rengi, ip rengi, özel kutusu üzerine desen gibi bir çok detayı da siz belirleyebiliyorsunuz. Fiyatı da alacağınız diğer hediyelerden yüksek değil.