Sevgiliye Özel Hatıralık Hediyeler

Sevgiliye Özel Hatıralık Hediyeler

  Hands holding a gift box isolated on black background

  En güzel aşklar da kalan hep hatıralar olur Bir de o aşklardan gelen çok güzel hediyeler vardır. Sevgilinize bir ömür saklayacağı ve unutamayacağı hatıralık hediyeler yaptırmaya ne dersiniz? Eşinizi veya kız arkadaşınızı, erkek arkadaşınızı inanılmaz derece de mutlu edecek en şık yıl dönümü hediyeleri, sevgililer günü için hediyeleri ve doğum günü hediyelerini hediyesepeti.com’un hatıralık hediyeler sayfasında dilediğiniz ürünü rahatlıkla bulabilir istediğiniz gibi özel hale getirerek sevgiliye özel olarak yaptırabilirsiniz. Hatıralık hediyelerin önemi kişiye özel eşyalar olmalarından kaynaklanıyor. Sadece sevgilinize özel olarak yaptırabilir ve o hediyeyi özelleştirebilirsiniz.  Sevgilinizi hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve sevince boğacak en anlamlı ve romantik hediyeleri sevgilinize özel günleriniz için yaptırabilirsiniz.

  Aşkınızı ölümsüzleştirecek ve ardınızda hatırlarla dolu hediyelik eşyalar biriktirmek istiyorsanız bu hediyelere göz atmanızda fayda var. Sevgiliye sevinçten ağlatacak ve size sımsıkı sarılmasına yardımcı olacak bu özel hediyelerle sevginizi bir kez daha mest edebilir size yeniden aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Aşk kokan en güzel hatıralık hediyeleri hediyesepeti’nin sizler için özel olarak tasarladığı ve sunduğu hediyelerde bulabilirsiniz. En şık ve en duygusal hediyeleri en mutlu ve özel olan günlerinizde sevginize özel olarak hazırlatabilir ve şık kutularıyla birlikte mükemmel bir sunumla hediye edebilirsiniz. Erkeğe hediye, kız arkadaşa hediye, eşe hediye vs. hatıra olarak saklayacağı ve uzun yıllar kullanabileceği özel hediyeler yaptırmak istiyorsanız bu sefer doğru adrestesiniz

  Sevgililere Özel Fotoğraf Albümü

  Sevgililere Özel Fotoğraf Albümü

  Sevgilinize özel günler için yaptırabileceğiniz oldukça klas anlamlı ve özel bir hediye. Sevgililere özel fotoğraf albümünün üzerine yıl dönümü tarihinizi, sevgilinizle isminizi ve ufak bir not ekletebilirisiniz. İçini en güzel fotoğraflarla doldurabilir ve sevgilinize hediye edebilirsiniz. Sevgilinize alabileceğiniz en unutulmaz hediyelerden biri olacaktır.

  Sevgililere Özel Fotoğraf Albümü


  İsme Özel Tavla

  İsme Özel Tavla

  Tavla tutkunu erkek veya kız arkadaşınıza yaptırabileceğiniz en eğlenceli ve en güzel hediyelerden bir tanesi olacaktır. Üzerine sevgilinizin ismini yazdırabilir ve özel günü hediyesi olarak verebilirsiniz. İsme özel tavla sevgilinizin bu zamana kadar alacağı en güzel hediyelerden bir tanesi olacaktır. Hem kaliteli hem de kişiye özel.

  İsme Özel Tavla


  Hayat Seninle Güzel Mesajlı Ahşap foto

  Hayat Seninle Güzel Mesajlı Ahşap foto

  Sevgilinizle en mutlu olduğunuz anın fotoğrafını ahşap foto albümün üzerine işletebilir ve aşkınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Gayet şık bir tasarıma sahip olan bu romantik hediyeyi en mutlu günlerinizde sevgilinize özel olarak yaptırabilirsiniz. Hatıralık eşyalarınıza bir yenisini daha eklemek istiyorsanız bu hediye en değerli parçalardan olacaktır.

  Hayat Seninle Güzel Mesajlı Ahşap foto


  Hayat Seninle Güzel Mesajlı Ahşap foto

  Sevgiliye Hediye Mesajlı Kalp Saat

  Harika bir masa üstü dekoratifi. Sevgiliye hediye edebileceğiniz mesajlı kalp saat. Öze günler için yaptırılabilecek en hoş hediyelerden gayet şık ve mütevazi. Üzerine sevgilinize dair ne varsa paylaşabileceğiniz ve özel olarak yaptırabileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi olacaktır. Sevgiliyi mutlu edecek en anlamlı hediye.

  Sevgiliye Hediye Mesajlı Kalp Saat


  Mesajlı Çikolata Kutuları

  Mesajlı Çikolata Kutuları

  Seni seviyorum demenin bin bir türlü hali var. Mesajlı çikolata kutuları da onlardan bir tanesi olacaktır. İçerisinde 3 adet çok lezzetli kalp çikolatalar bulunan kalp şeklinde kutu içerisinde yer alan seni seviyorum yazılı harika kutuları sevgiliniz açtığı zaman çok şaşıracak bir o kadar çok beğenecektir. Sevginize özel günler için alabileceğiniz çok anlamlı bir hatıralık hediye.

  Mesajlı Çikolata Kutuları


  Sevgiliye Hediye İsimli Çerçeve

  Sevgiliye Hediye İsimli Çerçeve

  Çiçeği burnunda sevgililerin ve evli olan tüm mutlu çiftlerin tercihi sevgiliye hediye isimli çerçeve. En güzel fotoğrafınızın yer aldığı duvar çerçevesinin kenarlarında isimlerinizde yer alıyor. Bu özel çerçeve unutulmaz hatıralık hediyelerin en gözdesi olacak. Odanıza renk ve ayrı bir hava getirecek bu kişiye özel bu çerçeveyi sevgilinizde çok sevecektir.

  Sevgiliye Hediye İsimli Çerçeve


  Sevgiliye Hediye İsimli Çerçeve

  Sevgiliye Hediye İsimli Çerçeve

  Sevgililer günü, doğum günü ve yıl dönümü gibi özel günler içini sevgiliye yaptırılabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi olacaktır. Aşk tasarımlı fotoğraf albümünü sevgilinizin için özel olarak hazırlatabilirsiniz. Tüm anıların içinde saklanacağı en mutlu anların en güzel karelerin bu fotoğraf albümünün içerinde yer alacak.

  Sevgiliye Hediye İsimli Çerçeve


  Kişiye Özel Puzzle A4 - 99 Parça

  Kişiye Özel Puzzle A4 – 99 Parça

  Bazı anları bozmak kolay yapması bir o kadar zordur. Bu kişiye özel puzzle’ı çok kolay bozabilecek ve hemen toparlayabileceksiniz. Üzerine sevgilinizle beraber olduğunuz fotoğrafı bastırarak ürünü özelleştirebilirsiniz. Sevgilinizin bu zamana kadar sizden alacağı en şaşırtıcı ve en eğlenceli hediyelerden bir tanesi olacaktır. Sevin sevilin ve sevgilinizi mutlu edin. 99 parça puzzle en güzel yıldönümü hediyelerinden olabilir.

  Kişiye Özel Puzzle A4 - 99 Parça


  Yıldönümünüze Özel Unutulmaz Şarkı

  Yıldönümünüze Özel Unutulmaz Şarkı

  Yıldönümü hediyesi olarak sevgiliniz için doldurabileceğiniz en unutulmaz hediyelerden bir tanesi olacaktır. Sevgilinize bu yıldönümüzde sürpriz yapmak ve şaşırtmak istiyorsanız bu yıldönümüne özel unutulmaz şarkı kaydını doldurabilir ve gönül rahatlığıyla sevginize hediye edebilirsiniz. Sevgiliniz bu hediyeye resmen bitecek. Unutulmaz olacak bu ürünü hatıralık hediyeler koleksiyonunuza ekleyebilir ve sevgilinize özel olarak verebilirsiniz.
  Yıldönümünüze Özel Unutulmaz Şarkı


  Kişiye Özel Taşfoto

  Kişiye Özel Taşfoto

  Muazzam bir masa üstü figürü. Kişiye özel taş fotonun üzerine fotoğraf ekletebilir ve sevgilinize özel bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Bir ömür yanı başınızda duracak ve masanızı süsleyecek bu özel granit taşı özel olarak yaptırabilir ve sevgilinize sizler için çok değerli olan özel günde yaptırarak hediye edebilirsiniz. Bu özel hediye alternatif olarak alınabilecek en şık sevgililer günü hediyesi veya yıldönümü hediyelerinden biri olabilir.

  Kişiye Özel Taşfoto


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply