Sevgiliye Hediye İçin Özel Günleri Beklemeyin

Sevgiliye Hediye İçin Özel Günleri Beklemeyin

   

  Sevgililer günü, doğum günü, yılbaşı gibi özel günler deyince akla hemen alınacak, verilecek hediyeler, telaşlar, koşuşturmalar geliyor. Haftalar öncesinden en iyi hediyeyi bulma maratonuna başlıyor ancak çoğunlukla işin içinden çıkamayıp son düzlükte “görevi” tamamlamak adına hızlıca bir hediye seçmek durumunda kalıyoruz.

  Farkında olsak da olmasak da “kırk yılda bir hediye alacağım hata yapmaya hakkım yok” düşüncesi kafamızda dönüp duruyor. Peki, neden sevgilinizi mutlu etmek için vereceğiniz hediyeyi milyonlarca insan için aynı önemi taşıyan bir günde vermeniz şart olsun ki? Aslında bu biraz da bayram değil seyran değil mantığı… Oysa yalnızca özel günleri beklemeden zaman zaman onu ufak hediyelerle şaşırtsanız hem bu konuda yaşadığınız gerginliği hafifletmiş hem de hediye alma, bulma konularında hamlamamış olursunuz.

  Süperman Kol Düğmesi

  Süperman Kol Düğmesi

  Sevgiliye hediye seçmekte zorlandığınız için hediye almaktan kaçıyorsanız işinizi kolaylaştıracak birkaç ipucumuz var. Öncelikle işe sevgilinizi gerçekten dinleyip nelerden hoşlandığına dikkat etmekle başlayabilirsiniz. Bu size mutlaka ipucu verecektir. Biraz daha şanslıysanız almayı planladığı ya da almak isteyip alamadığı şeyleri sizinle paylaşacaktır. Bu durumda yapmanız gereken tek şey ondan daha hızlı davranmak olacak. Klasik, ilk akla gelen hediyelerdense gerçekten istediği hediyeyi vermeniz onu çok daha fazla şaşırtacaktır. Şaşırtmaktan bahsetmişken eğlenceli seçenekleri de göz önünde bulundurun, bu konuda Superman Kol Düğmesi yerinde bir tercih olabilir.
  Süperman Kol Düğmesi


  Yılın En İyi Sevgilisi Oskar Ödülü

  Yılın En İyi Sevgilisi Oskar Ödülü

  İlgi alanlarını fark ederek klişelerden uzaklaşabilirsiniz. Erkek ve kadın için herkesin aklına gelebilecek belli başlı hediyeler yerine ilgi alanlarına uygun olanlar arasından hediye seçimleri yapabilirsiniz. Nostaljik masa mikrofonu, dudak ve bıyık figürlü ikili kupalar eğlenceli ve şaşırtıcı olabilir. Şunu unutmamalısınız; doğru hediyeyle onu daha fazla mutlu edebilirsiniz ancak aslında sevgiliniz ne kadar doğru bir hediye verdiğinizden çok onu ne kadar düşündüğünüzü önemseyecektir. O nedenle deneme yanılma yapmaktan çekinmeyin. Mesela, Yılın En İyi Sevgilisi Oscar Ödülüyle başlayabilirsiniz…
  Yılın En İyi Sevgilisi Oskar Ödülü


  Sevgiliye hediye vermek onu mutlu görmenin ve onun mutluluğundan mutlu olmanın en güzel yollardan biri. Hediye bir sürpriz işidir. Yalnızca özel günlerde değil hiç beklemediği anlarda da onun mutluluğunu düşündüğünüzü hissettirebilirsiniz.

  Dikkatinizi Çekebilecek Yazılar