Sevgiliye Hediye Alırken Hediyenizi Ona Özel Hale Getirin!

Sevgiliye Hediye Alırken Hediyenizi Ona Özel Hale Getirin!

   

   

  Sevgiliye hediye almak, keyifli ama bazen de zahmetli bir süreç. Siz de  özel günlerde ya da sadece içinizden geldiği için bir sevgiliye hediye almak istiyorsunuz ve başladınız araştırmaya. Arkadaşlarınızın birbirlerine aldıkları hediyeler de sevgilinizin aklını çelerken, siz çok daha orijinal ve en önemlisi sadece sevgilinize özel bir hediye almak istiyorsunuz. Bu durumda iki alternatifiniz var. Ya çok yeteneklisiniz ve sevgiliniz için kendi ellerinizle bir hediye hazırlayacaksınız, şiir yazmak, resim yapmak, özel bir pasta tasarlamak gibi. Ya da son yıllarda giderek daha da yaygın hale gelen kişiye özel hediyeliklerden birini seçip size özel hale getireceksiniz. İlk seçenek size uyuyorsa, hiç durmayın ve kendi hediyenizi yapmaya başlayın. Ama ikinci seçenek size daha uygunsa, sizin için yüzlerce alternatif hediye sitelerinde sizi bekliyor. Hem kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlayacak, hem de içinizdeki tasarımcıyı ortaya çıkaracak bu hediyeliklerle, sevgilinize unutmayacağı ve hiçbir yerde benzerini bulamayacağı bir hediye verme fırsatı yakalayacaksınız. Sevgiliye özel zümrüt kolye iyi bir fikir olabilir.

  sevgiliye-ozel-zumrut-kolye-cep-ayna-hediye-seti
  Sevgiliye Özel Zümrüt Kolye

  Hediyenizi Nasıl Ona Özel Hale Getirirsiniz?

  Aldığınız hediyeye işleteceğiniz küçük bir not, bir şarkı sözü, bir fotoğraf ya da ikiniz için hatırası olan herhangi bir detay, hediyenizi sevgiliye özel hediye kılmaya yetecektir. Bunun için hediye sitelerinde size sunulan seçenekleri incelemenizde yarar var. Hediye sitelerinin size sunduğu alternatifler aslında işinizi kolaylaştırmak ve kendinizi daha iyi ifade edebilmeniz için hazırlanıyor. Ama tasarımcı ruha sahip olmadığınızı düşünüyorsanız, işte size birkaç ipucu:

  Kişiye özel hediyeliklerde muhakkak önceden tasarlanmış örnekler size sunulmuştur. Yazı yazma konusunda kendinizi yeteri kadar iyi bulmuyorsanız, hazır şablonlardan güzel sözler ya da şiirler kullanabilirsiniz. Bunun için internette yapacağınız küçük bir araştırma işinizi kolaylaştırabilir. Ya da sevgilinizle dinlemekten en çok keyif aldığınız şarkının sözlerini hediyenize yazdırabilirsiniz. Fotoğraflı bir hediye hazırlayacaksanız, çözünürlüğü yüksek bir fotoğraf seçmeniz hediyenizin görüntüsü açısından önemli. Ayrıca seçtiğiniz fotoğrafta ikinizin de yeteri kadar net olmasına özen gösterin. Mümkünse fotoğrafta sadece ikiniz ya da sadece sevgiliniz yer alsın. Bu gibi küçük detaylara dikkat ederek siz de sadece sevgiliye özel hediye hazırlayabilirsiniz. Unutmayın, verdiğiniz hediye ne olursa olsun, sadece ona özel olsun!

  iki-kalp-ahsap-foto-31
  Sevgiliye Özel Ahşap Foto