Sevgiliye El Yapımı Hediyeler Hakkında İpuçları

Sevgiliye El Yapımı Hediyeler Hakkında İpuçları

   

  Sevgiliye hediye vermek, ona küçük sürprizler yapmak, yaratıcılığınızı kullanarak ona kendinizin yapabildiği bir şey vermek onun hoşuna gideceği gibi sizi de mutlu eder. Bu duygu, yılın sadece bir gününe sığdırılmaması gereken küçük heyecanları beraberinde getirir. Sevgilinizin gözündeki ışığı görmek, hediyenizi gördüğünde yüreğindeki minnet duygusunun yüzüne yansıması… Herkes, sevdiğine yılın her günü bunları yaşatmayı ister. Ne var ki günlük telaşlar içinde her gün olmasa da fırsat buldukça sevilen insan için bir şeyler yapılır. Bunların en güzeli de emek ürünü olan el yapımı hediyeler. Eğer sevgiliniz de sizin gibi maneviyata önem veriyorsa şanslısınız demektir.

  Sevgiliye el yapımı hediyeler için önce sevgilinizin hoşlandığı şeyleri düşünün. Sonra da bunlarla ilgili ne yapılabilir ve bu konunun üstesinden gelebilecek el beceriniz var mı, gözden geçirin. Örneğin, sevgilinize atkı ya da bere örmeye başlayın. Onun duvarına asacağı küçük bir resim çizebilirsiniz. Hatta onun kara kalem bir portresini çizebilseydiniz harika olurdu. Ahşap oyma gibi bir el beceriniz varsa ona bu tarz, ahşaptan küçük bir biblo ya da oyuncak yapmayı deneyin. Belki de ona aldığınız düz bir tişört üstüne onun seveceği renklerde bir işleme yapmanız hoşuna gidebilir. Böylece, satın aldığınız herhangi bir şey üzerinde de sevginizi katarak verdiğiniz emeğin ve elinizin dokunuşları olacak.

  Sevgilinizin her gün yanında taşıyacağı cüzdan, kalem kutusu gibi aksesuarlar üzerine de isim ya da sevgi sözcükleri yazdırabilirsiniz. Hem manevi yönü ön planda olan hem de ona her an sizi hatırlatacak hediyeler ile onun kalbini tekrar tekrar kazanmak için hemen Sevgililer Günü hazırlığınıza başlayın. Emek verdiğiniz sevginiz gibi güzel bir Sevgililer Günü geçirmenizi dileriz.

  Sevgiliye Hediye Saatli Ödül

  Sevgiliye Hediye Saatli Ödül

  Sizinle birlikte olduğu için sevgilinize ödül verin.. Doğum günü yahut sevgililer gününde vereceğiniz bu hediye onu çok mutlu edecek.

  Sevgiliye Hediye Saatli Ödül


  Çiftlere Özel Fotoğraf Albümü

  Çiftlere Özel Fotoğraf Albümü

  Eğer herhangi bir el becerisi ile tamamen kendinizin yaptığı bir hediye oluşturamayacağınızı düşünüyorsanız, tamamen kendinizin oluşturmadığı; fakat küçük dokunuşlar katarak sizden izler taşıyan hediye önerilerini değerlendirin. İlişkiniz aylara ya da yıllara dayanıyorsa, bir fotoğraf albümü alarak dönemsel bir sıralamayla fotoğrafları albüme yerleştirin. Örneğin, ilk kez birlikte olduğunuz sizin doğum gününüz ya da onun doğum güne ait bir fotoğraf, ilk çekildiğiniz fotoğraf gibi. Daha sonra bu albümün kapağına isimlerinizi ve o günün tarihini yazdırmak hoş olur. Böylece artık sizin de bir fotoğraf albümünüz olacak.
  Çiftlere Özel Fotoğraf Albümü


  ]