Sevgiliye Doğum Günü Sürprizleri İçin Orijinal Fikirler

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizleri İçin Orijinal Fikirler

  Beraber gülüp beraber nefes aldığınız sevgilinizin doğum günü sizin de doğum gününüz değil midir aslında? Bazen atlanır doğum günleri ama siz siz olun bu özel günü ona en güzel şekilde yaşatın. Onun yüzündeki gülümseme sizin yüzünüze de yerleşsin istiyorsanız gelin beraber sevgiliye doğum günü sürprizleri yapmanın yollarını arayalım.

  love_gift_2-t2

  Büyük gün yaklaşırken heyecanlanmamanız elde değil, bunu biliyoruz. Bu yüzden canınız gibi sevdiğiniz sevgilinizi düşünüyoruz ve sevgiliye doğum günü sürprizleri hakkındaki fikirlerimizi sizle paylaşıyoruz. Sürpriz dediğimiz zaman pasta hazırlamak, hediye almak, bir restoranda iki kişilik yemek ayarlamak gibi birçok şey akla ilk gelenlerden olabilir. Ama biz klasikleşmiş olan bu kutlama şekillerini bir kenara bırakıp verebileceğimiz birkaç farklı fikirle sizi bu dertten kurtarmak için kolları sıvadık.

  İlk fikir aynı evi paylaşan sevgililer, eşler için geliyor. Sıkı bir fotoğraf arşiviniz varsa bu fikre bayılacaksınız. Sevgiliye Özel Hediyeler kategorimizde bulabileceğiniz, üzerine ikinizin adını yazabileceğimiz, ahşap kapağında sallanan kalpler bulunan tamamen size özel olan bu fotoğraf albümünü sevgilinizin uyanır uyanmaz görebileceği şekilde başucuna yerleştirin. Albümün içine de ona özel notlar yazmayı unutmayın. Bitti mi? Bitmedi.

  her-dilde-seni-seviyorum-desenli-album

  Notların ucuna uzun bir ip bağlayın ve ipi takip etmesini sağlayarak o güne özel hazırladığınız şahane kahvaltı masasına yöneltin. Masada ne mi var? Yine sitemizden edinebileceğiniz tamamen size özel tasarlanmış, üzerine isimlerinizi yazdırabileceğiniz şık kupalar güne sıcak çay ya da kahve ile başlamanız için sizi bekliyor olacak.

  Bir yandan sevgiliye doğum günü sürprizleri hazırlarken bir yandan da çocukluğunuza dönmeye ne dersiniz? Nasıl mı? Tabi ki sitemizden bulabileceğiniz kişiye özel puzzle sayesinde. Siz fotoğrafınızı bize yolluyorsunuz, biz de size ömür boyu saklanılabilecek sadece size ait olan puzzle’ınızı gönderiyoruz. Sevgiliniz bu sürprize bayılacak.

  Gelelim son fikrimize… Sevgilinizi bir restorana veya meyhaneye götürün ve öncesinde sitemizde bulunan, kişiye özel tasarladığımız, üzerine dilediğiniz mesajı lazerle yazdığımız rakı bardaklarını yanınıza almayı unutmayın. Sevgiliniz masada otururken siz çaktırmadan bu bardakları içeride garsona verin. Siparişiniz geldiğinde sevgilinizin sizi öpücüklere boğması garanti olan bu hediye ile içkinizi yudumlamanın keyfini beraber çıkarın.

  Hayallerinizin prensi/prensesi bunları fazlasıyla hak etmiyor mu sizce de? Sonsuz sevip sonsuz sevileceğiniz, her gün doğduğunuz için birbirinize teşekkür edeceğiniz günleriniz olsun.