Sevgiliye Doğum Günü için Gece Kulübü ve Hediye Önerisi

Sevgiliye Doğum Günü için Gece Kulübü ve Hediye Önerisi

  Portrait of happy glamorous friends in a night club

  Sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor ve bu kez ona beklemediği, çok farklı bir hazırlık yapmak istiyorsunuz. Bunun için sevgiliniz ile ilişkiniz uzun yıllara dayanıyorsa iyi düşünmeniz gerekir. Daha önceki yıllarda, onun doğum günü için yaptığınız planları gözden geçirin. Genelde evde ya da arkadaşlar arasında mı kutladınız? Yoksa romantik bir akşam yemeğinde mi? Tüm bunları göz önünde bulundurduktan sonra, bunların dışında bir organizasyon planı yapmaya başlayabilirsiniz.

  V3 18thbirthday

  Sevgiliye doğum günü planlarınızda bu kez onunla bir gece kulübüne gitmek, farklı bir kutlama olabilir. Eğer dans etmeyi ve müzik dinlemeyi seviyorsanız, bu plan tam da ikinize göre. Hem eğlenecek hem de birlikte romantik anlar geçireceksiniz. Öyleyse, size birkaç gece kulübü önerimiz olacak: İstanbul’da iseniz Sortie Night Club’a giderek Boğaz’a nazır bir eğlenceye ortak olabilirsiniz. Manzara ile ilgilenmiyorsanız Frame Club, Fenix İstanbul ya da Hypnos İstanbul’u tercih edebilirsiniz. İzmir’de iseniz Mischka Club, Ankara’da iseniz Budha Club, Valentino Night Club ve Wolt Club sevgilinize doğum günü sürprizi için mükemmel mekanlar.

  Sevgiliye doğum günü sürprizi için gece kulübüne karar verdikten sonra sıra ona alacağınız özel hediyeye geldi. Sevgilinize alacağınız hediye ona özel, kişiselleştirilmiş hediyeler olabilir. Eğer sevgiliniz iş hayatının içinde ise, ona özel kalem ve kutusu ya da çantada kolayca taşıyabileceği makyaj aynası alabilirsiniz. Eğer hediye erkek sevgiliye için ise, isminin baş harflerinin yazılı olduğu kol düğmeleri ya da cüzdan onu mutlu edecek. Belki de mekana uygun tarzda bir hediye vermek isteyebilirsiniz. O zaman, konsepte en uygun hediye, üzerinde isminin yazılı olduğu kokteyl shaker! Hem bu özel günden ikinize de bir hatıra olarak kalacak hem de içinde yapacağınız lezzetli kokteyller ile mutlu günlerin tadını anımsatacak.

  kokteyl-shaker

  Unutmayınız ki sevgiliniz için nasıl bir mekan ve hediye seçerseniz seçin, önemli olan onun bu özel gününde, onu olabildiğince mutlu edebilmek. Eğer bu fikre yoğunlaşırsanız her şey yolunda gidecek ve sevgilinize unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız. Mutlu doğum günleri ve iyi eğlenceler…