Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Yapılabilecek Mekanlar

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Yapılabilecek Mekanlar

  Modern çağlarda doğum günü diğer tüm özel günlere nazaran büyük bir öneme sahiptir. Çünkü doğum günü olan kişi bir yıl daha büyümüş ya da yaşlanmış olmanın verdiği sevinci ve hüznü aynı anda yaşar. Sizin üzerinize düşen ise onu hüznünden sıyırıp mutlu etmeye çalışmak.

  Eğer sevgilinize doğum gününde güzel bir sürpriz planlayamazsanız, sevgiliniz çevresinde gördüğü ya da arkadaşlarının planladığı doğum günleri yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilir. Çevrenizde özel doğum günü sürprizleri yapanlar yoksa bile ilk yapan olmak iyidir,böylece sevgiliniz sizin sayenizde hava atabilir ve bunun mutluluğunu yaşayabilir. Özel bir doğum günü sürprizi için ise alacağınız hediye kadar bu sürprizi nerede planladığınız da önemlidir.

  2948_blog_alt_39913

   

  Unutmayın ki her ne kadar sevgilinize sürpriz yaparken bazen arkadaşlarına danışmanız gerekse de sevgilinizi kimse sizden daha iyi tanıyamaz. Sevgiliye doğum günü sürprizi yaparken onun karakterini göz önünde bulundurun ve sürpriz yapacağınız mekanı seçerken de hem hediyenizle hem de sevgilinizin karakteriyle uyumlu olmasına dikkat edin. Hangi hediyeyi alacağınıza karar veremiyorsanız sevgilinize kendini özel hissettirecek ve ona özel olarak hazırlanabilen veya güzel bir mesaj içeren saat, çikolata kutusu, ahşap tablo veya kişiye özel doğum günü bestesi gibi hediyeler arasından seçim yapabilirsiniz.

  Eğer sevgiliniz evde oturmayı ve baş başa romantizmi seven biriyse onu evde hazırlanan bir sürpriz de mutlu edebilir ve sevgilinize üzerinde ikinizin de isminin bulunduğu bir fotoğraf albümü ya da çiftler için kahve fincanı aldığınızda bu romantizmi tamamlayabilirsiniz. Sevgiliniz geniş arkadaş çevresi olan sosyal biriyse ona en sevdiği mekanda arkadaşlarıyla dolu bir sürpriz hazırlayabilirsiniz ancak hediye seçiminizi de buna göre yapmalısınız. Örneğin, arkadaşlarından iltifat alabilmesini sağlayacak bir takı ya da aksesuar alabilirsiniz. Ancak ben klişelerden tamamıyla sıyrılmak istiyorum derseniz ve sevgiliniz de yeni fikirlere bayılıyorsa mekan tercihinizi deniz ya da şehir manzaralı yüksek bir restoran olarak belirleyip orijinal hediye fikirlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  melek-kanadi-kolye-bileklik-seti

  Sevgiliye doğum günü sürprizi hazırlamak zahmetli olduğu kadar eğlenceli de olabilir. Çünkü sevdiğinizi doğum gününde mutlu etmek, bu zahmete değecek bir uğraş olacaktır. Sonuçta sevgiliniz bir yaşına daha girmiştir ve beraber yaşlanmak çiftler için en mutlu sondur.