Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Hediyeleri Fikirleri

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Hediyeleri Fikirleri

  Doğum günleri yaklaştıkça hepimizin stresi, sıkıntısı ayyuka çıkar. Ne alacağım, ne alsam beğenir, aman farklı bir hediye olsun derken bir de bakmışınız ki elinizde pahalı bir markanın poşetiyle bilindik sıradan bir hediye alıp, vermişsiniz. ”Heh aynen öyle!” diyenler, toplaşın yamacımıza. Sizler için farklı doğum günü hediyelerini araştırdık bulduk. Üstelik sadece kadınlara alınabilecek hediyeleri değil, erkeklere de alınabilecek farklı hediyeler bulduk. Anlayacağınız çok çalıştık çok!

  4549a92a2feda65a794070ea2dcf0edc

  İlk olarak gördüğümüzde ‘Aa ne güzelmiş dediğimiz’ bir hediyeyle başlamak istiyoruz. Beyler sözümüz size! Bildiğiniz gibi kadınların en büyük tutkularından birisi makyaj malzemeleridir. Araştırırken gördük ki kişiye özel makyaj fırçası yapıyorlar. Anlayacağınız sevgiliniz allık sürerken kullanacağı fırçanın üzerinde adı yazacak.

  Hem erkek hem kadınlara yönelik bir hediyeye ne dersiniz? Başucu sürahisi ve bardağı… Sürahi ve bardağı istediğiniz şeyi işletebilir, istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Sevgiliniz yatarken, uyandığında hep sizden bir şeyler görmüş olacak. Harika! Eğer sevgilinizin gün boyu yanında olmaya devam etmek isterseniz almanız gereken hediye kişiye özel çelik termos. Kahve içerken, çay içerken elinde sizin hediye ettiğiniz termos olması ne harika!

  Fotoğraflar en güzel anların durdurulması gibi değil midir? Biz diyoruz ki o fotoğrafları kişiye özel bir fotoğraf albümünde toplasanız ve fotoğrafların yanına küçük notlar yazsanız çok anlamlı bir hediye olur. Fotoğraf albümünün kapağına lazer tekniğiyle sevgilinizin ve sizin fotoğrafınızı işletebilir ya da bir yazı yazdırabilirsiniz. Fotoğraflardan bahsetmişken bir fikrimiz daha var. Fotoğrafları depolayabileceğiniz kişiye özel kristal USB bellek yaptırmak da oldukça farklı bir fikir olacaktır. Hem sevgilinizin anahtarlık olarak da kullanabileceği bu hediyeyle anahtarlıkta da yerinizi almış olacaksınız.

  Sevgiliniz kokteyl yapmayı seven, yeni lezzetlere ve karışımlara açıksa üzerinde adı yazan kaliteli bir shaker almak da oldukça iyi bir fikir. Sevgilinizi yeni hobilere yönlendirmiş olursunuz. Eeee, birbirinize yeni şeyler kazandırmak da önemli ama değil mi?

  “Peki ama biz bu hediyeleri nereden bulacağız ki?” diyenlerin meraklarını gidermeye başlayalım. İnternet’te birazcık araştırma yapsanız hemen karşınıza çıkacaktır. Kişiye özel hediyeler satan sitelerde, sevgiliye doğum günü hediyeleri gibi başlıklarla arattığınızda bulmanız mümkün. O zaman sevgilinizin doğum gününü kutlar, sizlere kolaylıklar dileriz.

  En güzel hediyeler için TIKLAYIN