Sevgiliye Alınacak İlginç Hediyeler

Sevgiliye Alınacak İlginç Hediyeler

  14 Şubat Sevgililer Günü yaklaştıkça başlayan hediye bulma telaşı, kimi zaman paniği ve sıradan hediyeleri beraberinde getiriyor. Hiç hediye almamaktan iyidir mantığıyla alınan sıradan hediyelerin sonu ise çoğunlukla hüsran olur. Aslında sevgiliye alınacak ilginç hediyelerSevgililer Günü’nü daha da anlamlı bir hale getirebilir. Hayatınızı, sevincinizi, üzüntünüzü paylaştığınız kişiye yılın belki de en önemli gününde alacağınız özel bir hediye, verdiğiniz değeri gösterir ve ayrı olduğunuz günlerde bile bunun hatırlanmasını sağlar.

  En güzel sevgililer günü hediyelerini incelemek için sevgililer günü hediyesi sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

   

  1) Hediyelik Kupa

  Sevgiliye Hediyelik Kupa

  Sevgiliye Hediyelik Kupa

  Sevgililer Günü için ilginç hediye fikirlerinin başında gelen kupa, gerçekten sihirlidir. İş yerinde yorgunluğunu atmak için sıcak bir çay içmek isteyen sevgilinizin kupasında ortaya çıkacak sevgi mesajınız, bütün yorgunluğu söker alır. Süblimasyon tekniğiyle işlenen yazı asla silinmez ve sadece içinde sıcak su varken ortaya çıkar. Böylece her yorgunlukta biraz sıcak su ile sevgiliniz mutluluğa boğarsınız.
  Sevgiliye Hediyelik Kupa


  2) Bayan Rugan Cüzdan

  İsme Özel Rugan Cüzdan

  İsme Özel Rugan Cüzdan

  Kadınlar için şıklık bazen her şeydir. Özellikle aksesuarlarda şıklığa önem veren bir sevgiliniz varsa Sevgililer Günü için ilginç hediyelerden biri olan deri cüzdanı değerlendirebilirsiniz. Bir cüzdanda gerek duyulan bütün ceplerin bulunmasını dışında en önemli özelliği, üzerine sevgilinizin adının baş harflerini ve sizin için önemli olan bir tarihi yazdırabiliyor olmanız. Tanıştığınız günü ya da elini tuttuğunuz ilk günü ölümsüz kılmak için başvurulacak en şık ve kaliteli yollardan biri.
  İsme Özel Rugan Cüzdan


  3) Ahşap Makyaj Aynası

  Ahşap Makyaj Aynası

  Ahşap Makyaj Aynası

  Sevdiğiniz kadının her an yanında olmak istemez misiniz? Sevgililer Günü için ilginç hediye fikirlerinden biri olarak ona ahşap makyaj aynası alın, üzerine ister kendi isminizi, ister onun ismini yazdırın. Sevgilinizin yanından hiç ayırmayacağı ve gün içinde defalarca çantasından çıkarıp kullanacağı aynayı her gördüğünde sizi hatırlaması, verebileceğiniz en pahalı hediyelerden daha değerlidir.
  Ahşap Makyaj Aynası


  4) Çanta Askısı

  Çanta Askısı

  Çanta Askısı

  Bir kadın, dışarı çıkarken yanına mutlaka ne alır? Tabii ki çantasını. Ve bir kadının dolabında mutlaka çok sayıda çanta bulunur. Her birine ayrı ayrı değer veren sevgilinizin yaşadığı en büyük problem de gittiği yerlerde çantasını koyacak yer bulamamasıdır. Sevgililer Günün’nde alınacak hediyelerde pratiklik de arıyorsanız bu çanta askısı tam size göre. Hem şık hem de uzun süreli kullanım sunan çanta askısını kişiye özel hediye kılmak için üzerine sevgilinizin ismini de yazdırabilirsiniz.
  Çanta Askısı


  5) Cep Saati

  Kişiye Özel Cep Saati

  Kişiye Özel Cep Saati

  Sevgiliniz popülerlik yerine klas olmaya önem veriyorsa ona bir cep saati hediye edebilirsiniz. Babalarınızın ve dedelerinizin yanlarına almadan dışarı çıkmadıkları cep saatleri, daha modern tasarımları ve özel deri kılıflarıyla ilginç hediyelerin başında gelir. Tekdüzeliği hayatınızdan çıkarmak istiyorsanız bu cep saati, bir erkeğe hediye olarak sunulacak en ilgi çekici ürün.
  Kişiye Özel Cep Saati

   Diğer tüm sevgililer günü hediyelerini görmek için Tıklayınız

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply