Sevgililer Gününe Özel Hediyeler Listesi

Sevgililer Gününe Özel Hediyeler Listesi

   

  Sevgililer Günü çok özel bir gün! Rivayetlerden birine göre 14 Şubat 1800 yılında, Amerikalı Esther Howland’ın sevgilisine kart göndermesi ile başlayan bu özel gelenek her yıl sevgililer tarafından doya doya yaşanıyor. Sadece çiftler değil, hoşlandığı kişiye açılmak isteyen insanlar için de özel bir gün. Bu özel günde sevgilinizi mutlu etmek için programlar yapıyoruz. Sevgililer Günü’nde yaptığımız her şeyin çok özel olmasını istiyoruz. Buna hediyeler de dâhil!

  add8d0443862e32eb1788282cb419027

  Sevgililer Gününe özel hediyeler almak gerçekten zorlayıcı bir iş olabiliyor. Özellikle Sevgililer Günü’nde alacağınız hediyeler sevgiliniz için anlamlı mesajlar taşımalı. Uygun olmayan veya istemediğiniz bir anlam ifade eden bir hediye ilişkinizi mahvedebilir. Örneğin, evlilik mesajı vermek istemeyen, ancak beyaz güller hediye eden bir erkek sevgilisinden hiç beklemediği bir tepki görecektir. O yüzden beyaz güle dikkat, bizden söylemesi!

  Daha fazla sevgililer gününe özel hediyeler için TIKLAYIN

  Sevgililer Günü’ne uygun ve birlikteliğinizi temsil edecek birçok hediye seçeneğiniz var aslında. İlk önce hediye alacak olan erkeklerden başlayalım. Erkekler alacakları hediyelerin yeterli olup olmayacağı konusunda sürekli endişe ederler. Özellikle böyle özel bir günde bu heyecan iki katına çıkar. Aslında çoğu kadın araba veya daire gibi maddi değeri yüksek hediyelerden ziyade, kendilerine has ve manevi değeri yüksek hediyelerden hoşlanırlar. Bu yeri geldiğinde bir adet kırmızı bir gül dahi olabilir. Üzerinde ikinize ait bir fotoğrafın yer aldığı bir kupa da sevgilinizin gönlünü fethedebilir.

  Pırlanta Tek Taş Yüzük

  Pırlanta Tek Taş Yüzük

  Eğer daha da anlamlı bir hediye almak istiyorsanız, tektaş yüzükleri düşünebilirsiniz. Tektaş yüzük, Sevgililer Günü gibi özel bir günde gayet anlamlı bir hediye olacaktır.
  Pırlanta Tek Taş Yüzük


  İsme Özel Deri Cüzdan

  İsme Özel Deri Cüzdan

  Hediye alacak kadınların işi erkeklere göre biraz daha kolay oluyor. Çünkü erkeklere hediye beğendirmek kadınlara göre daha kolay. Erkeğe hediye seçmek için ilk ipucunuz çalıştığı iş olmalıdır. Sevgililer Günü’nde alacağınız cüzdan ve kemer setleri ile gayet şık bir hediye verebilirsiniz.
  İsme Özel Deri Cüzdan


  Yıldönümü Hediyesi Highland Viski Seti

  Yıldönümü Hediyesi Highland Viski Seti

  Diğer bir yandan, erkeklere kadınlardan farklı olarak fonksiyonel hediyeler de alabilirsiniz. Eğer sevgilinizin evinde bir çalışma odası bulunuyorsa, bir viski seti de gayet kullanışlı bir hediye olacaktır.
  Yıldönümü Hediyesi Highland Viski Seti


  Sevgililer Günü için hediye almak biraz da emek istiyor. Kişiye özel bir hediye seçerek sevgilinizi mutlu etmeniz her zaman mümkün. Ne kadar şanlısınız ki, böyle anlamlı bir güne özel bir hediye seçmek için İnternet sizi bekliyor. Aşk dolu bir Sevgililer Günü geçirmeniz dileğiyle!