Sevgililer Günü İçin Özel Sözler

Sevgililer Günü İçin Özel Sözler

  Sevgililer günündesevgilinize verdiğiniz hediyenin etkisini arttırmak istiyorsanız hediyenizi sunarken sevgilinize özel aşk sözlerinden yararlanabilirsiniz. Sevgilinize içinizden gelen en güzel sözleri söyleyebilir ya da ufak bir not kağıdıyla hediyenize ekleyebilirsiniz. Daha önce söylenip etkisi kanıtlanmış sevgililer günü için özel sözlere de başvurabilirsiniz. Sevgiliniz hemen yanı başınızdaysa sözle söyleyebilir, uzaktaysa da hediyenizi kargo ile göndererek, içinizden geçen sözleri ufak bir not kağıdıyla sevgilinize ulaştırabilirsiniz. Öneriler bizden, seçmesi sizden!

  Uzaktaki Sevgiliye

  Sevgilinizden uzaktayken hayalini kurduğunuz ne varsa birkaç cümle ile özetleyebilir, hediyenizle beraber sevgilinize sunabilirsiniz. Bu sözler karşısında sevgiliniz duygularına hakim olamayacak

  “Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak, seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak… Aşkım sevgililer günün kutlu olsun.”

  Gerçekleşen Hayallere

  Sonunda hayallerinize kavuştunuz ve sevgilinizle evlendiniz ya da aynı evde yaşamaya başladınız. Aynı evi paylaştığınız ilk sevgililer gününde sevgilinize vereceğiniz hediye beraberinde böyle bir not paylaşmak hediyenizin etkisini kat be kat arttıracaktır.

  “En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak. İyi ki yanımdasın sevgilim, hep kal. Sevgililer günün kutlu olsun…”

  Sevgili Adayına

  Bir türlü cesaretinizi toplayıp da ilan-ı aşk edemediğiniz malum kişiyi sevgililer gününü sizinle beraber geçirmeye ikna ettiyseniz şansınız oldukça yüksek demektir. Aşkınızı sevgililer günü hediyesi ve romantik birkaç sözle ilan edin, gerisi ona kalmış.

  “Sadece sevgilim değil, her şeyim olur musun? Sevgililer günün kutlu olsun.”

  Ayrı Olduğunuz Sevgiliye

  Ayrıldığınız sevgilinizi unutamıyor ve bir an önce onu geri kazanmak istiyorsanız sevgililer günü bunun için iyi bir fırsat olabilir. Kendinizi affettirecek şık bir hediye ve beraberinde paylaşacağınız bir aşk notu ile sevgilinizle barışmak için bir adım atabilirsiniz. Siz elinizden geleni yapın, yine de sonuçta bir ilerleme olmuyorsa akışına bırakmanızı öneririz. Belki de herkes için en iyisi böyle olmasıdır…

  “Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Benim sana olan sevgim de hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. İlk sensiz sevgililer gününde seni çok özledim sevgilim.”

  Sevgililer günü için özel sözler ile kişiselleştirilen hediyeler için TIKLAYIN